Kategoriler
Oyun Haberleri

PlayStation 3 konsolunda dizi ve film izleniyor mu?

Oyun konsollarında film ve dizi izleniyor mu?

playstation-3

Oyun konsolu denilince akla ilk gelen PlayStation olmaktadır.Wi-Fİ destekleyen PlayStation konsollarında herkes acaba internet üzerinden film izleyebilirmiyim diye merak ediyorsanız malesef bu sorunun yanıtı hayır olacaktır.Yeni nesil flash player desteklemediği için malesef film izlenemiyor.Youtube.com uygulaması ile videoları izleyebiliyorsunuz fakat film izleme keyfiniz olmayacak.

Bu eksikliği sadece Netflix ile giderebilirsiniz.Aylık ücretli olan Netflix’e abone olarak binlerce film ve diziyi izleyebilirsiniz.Şu an için sadece yabancı dizileri izleyebilirsiniz.Türkçe alt yazı desteği ilerleyen günlerde geleceği belirtiliyor.

Peki Netflix ücretleri ne kadar?

Netflix Türkiye resmi internet sitesine baktığımızda Basic,Standart ve Premium paketleri bulunmaktadır.

Basic paket aylık ücreti 15.99 TL olarak açıklandı.Basic paketinde HD yayını yok ve sadece bir cihazdan izleyebiliyorsunuz.

Standart paket ise 27.99 TL olarak açıklandı.HD yayını izleyebiliyorsunuz ve 2 cihaz üzerinden izleme imkanı sunmaktadır.

Premium paket ise aylık 39.99 TL olarak açıklandı.HD ve Ultra HD yayın desteği sunan paketi 4 farklı cihazdan izleyebilirsiniz.

ABD’nin en büyük online film ve dizi platformu Netflix’in bakalım Türkiye’de neler yapacak.

Yazar Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir