Kategoriler
Genel

Tribes of europa izleyenlerden yorumlar bekliyoruz

2021 yılında vizyona giren tribes of europa dizisinden bahsetmek istiyoruz. Dizi Netflix platformunda 19 Şubat 2021 günü yerini aldı.

2074 yılında Avrupa, egemenlik savaşı vermek için savaşan birçok sayıda kabilelere bölünüyor. Bu kanlı ve şiddetli savaşın ortasında kalan 3 kardeş kendi yollarını çiziyor.

Kategoriler
Genel

Kenarda unutulmuş Timeless dizisi

Zamanda yoluculuk temalı film dediğinizde aklınıza ilk gelen kesinlikle “Geleceğe Dönüş” filmidir. Yıllar önce yapılan bu dizinin kıymeti bilinmedi ve sadece 3 film serisi ile tamamlandı. Aslında sürekli gelebilecek bir seri filmdi.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Stranger Things 4.sezon ne zaman gelecek?

Netflix platformda yayınlanan Stranger Things dizisini izleyenler hayran kalmaktadır. Teknoscrool olarak bizde bu diziyi izlemeye başladık. Gerçekten başarıyı hak ediyor.

Kategoriler
Genel

Stranger Things sizi 1980 yıllara alıp götürüyor

Netflix platformunda izlemediğiniz birçok başarılı yabancı dizi bulabilirsiniz. Bizde izlediğimiz film yada dizileri elimizden geldiği kadar sizlere yazıyoruz. Tabi beğenip beğenmemek size kalmıştır.

Kategoriler
Genel

Netflix Casuslar Sanatı ile çıtasını iyice yükseltti

Netflix platformunda dizi ve film izlemekten sıkıldıysanız size güzel bir önerimiz olacaktır. Casuslar Sanatı dizi belgeseli Netflix’de geçen hafta yayınlanmaya başladı.

Kategoriler
Genel

Grönland hapishanesi 5 yıldızlı otel konforu sunuyor

Grönland adası Atlas okyanusu’nun kuzeyinde yer alan Danimarka sömürgesinde yer alan kuzey kutbundaki en büyük buz örtüsüyle kaplı bir adadır. Bu adada 57.000 kişi yaşamaktadır. 2020 yılına kadar hapishanesi olmayan bu adada yeni bir hapishane açıldığını Netflix‘de dünyanın en zor hapishaneleri belgeselinde öğrendik.

Kategoriler
Genel

Dünyanın en zorlu hapishaneleri belgeseli beğenildi

Bu aralar canınız belgesel izlemek istiyorsa size güzel bir önerimiz olacak. Netflix platformunda yayınlanan Dünyanın en zorlu hapishaneleri belgeselini izlemenizi tavsiye ederiz.

Kategoriler
Kimdir

Raphael Rowe kimdir?

Dijital yayın platformu Netflix tutkunları Dünyanın en zorlu hapishaneleri adlı belgeseli kesinlikle izlemiştir. 5 Ocak 2021 tarihinde Netflix’te 5.sezonu yayınlanacak. 1.sezonda bu güzel belgeseli Paul Connolly sunmuştu. İlk sezon çok izlendikten sonra 2.sezondan itibaren Raphael Rowe sunmaya başladı.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Netflix The Rain dizisi

Kıyamet sonrası bilim kurgusu kategorisinde dizi izlemeye seviyorsanız Netflix platformunda yayınlanan The Rain dizisi hakkında bilgi vermek istiyoruz.

The Rain dizisi ne zaman başladı diye sorarsanız ilk olarak 4 Mayıs 2018 günü yayınlanmaya başladı. Dizi genel olarak iki Danimarkalı kardeşin yaşadığı olayları anlatmaktadır. İlk pilot bölümü izlediğinizde zaten dizinin geneli hakkında ne var ne yok öğrenmiş ve tahmin etmiş olacaksınız.

Yağmur yağdığı zaman bir virüs yayılıyor. Yağmur damlalarına temas eden insanlar hemen virüsden dolayı ölüyor. Bu iki kardeş Apollon şirketinde çalışan babaları tarafından bir sığınağa yerleştiriliyor. 6 yıl aradan sonra sığınaktan çıktıktan sonra hayat savaşı başlıyor.

Dizi orjinal ana dili Danca’dır. Türkçe dublajı yer almaktadır. Orjinal Netflix dizisi olduğu için bütün bölümlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Şu an 2.sezon’da yer almaktadır. İnternette yazan haberlere göre 3.sezonun geleceği yazıyor.

The Rain oyuncuları

Dizinin başrol oyuncularından Alba Adele August, Simone karakterini canlandırmaktadır. Diğer başrol oyuncusud Rasmus karakterini canlandıran Lucas Lynggaard Tønnesen‘dır.

Kategoriler
Genel

Ramazan Bayramı 4 günde izlenecek 3 adet Netflix dizileri

Ramazan bayramı süresince herkes evinde olacağı için sizlere Netflix üzerinden izleyebileceğiniz 3 güzel dizi yazmak istedik. Bu yazdığımız 3 dizinin hepsi yenidir. Yeni oldukları için şu an 1 sezonları bulunmaktadır.

1- Ragnarok

2020 yılında gösterime giren bu dizi Thor’u anlatmaktadır. Thor karakterini canlandıran kişi David Stakston’dur. Ayrıca Jonas Strand Gravli, Herman Tømmeraas bulunmaktadır. Dizinin şu an 6 bölümü bulunmaktadır. Soluksuz izlenebilecek bir dizidir.

2- Into The Night

1 Mayıs 2020 günü gösterime giren Into The Night dizisi büyük ses getirdi. Özellikle başrolünde dizide Ayaz karakterini canladıran Mehmet Kurtuluş bulunmaktadır. Efsane oyunculuğu ve başarısı ile herkesin takdirini kazandı. Bu dizi şu an için 6 bölüm’den oluşmaktadır. Mehmet Kurtuluş’u Kösem Sultan dizisindeki başarısı da unutulmaz.

3- Rise of Empires: Ottoman

Bu dizi 6 bölüm’den oluşuyor ve 24 Ocak 2020 günü gösterime girdi. Bu dizinin yeni bölümleri olmayacak gibi gözükmektedir. Oyuncular arasında Cem Yiğit Üzümoğlu, Tuba Büyüküstün, Birkan Sokullu, Selim Bayraktar, Osman Sonant, Damla Sönmez, Tolga Tekin ve Ushan Çakır da bulunuyor. Fatih Sultan Mehmet’i Cem Yiğit Üzümoğlu canlandırıyor. Üzümoğlu, Netflix’in Hakan: Muhafız ve Kanal D’nin Adı Efsane dizilerinde oynamıştı.