Android Haberleri

ZenFone 2 Marshmallow güncelleme sonrası sorunlar var mı?

ZenFone 2 marshmallow nasıl?

zenfone 2 marshmallow güncellemesi

Akıllı telefonlar arasında en çok tercih edilen işletim sistemi olarak Android gösterilmektedir.Android’in son sürümü olan 6.0 Marshmallow güncellemesi ZenFone 2 (ZE551ML) modeli için geldi.ZenFone 2 modeli Android Lollipop modeli ile yüklü gelmişti.Marshmallow güncellemesi alacağı ise şubat ayı içerisinde netleşmişti.Fakat ne zaman geleceği belli değilken şimdi yavaş yavaş OTA aracılığı ile telefonlara gelmeye başladı.Marshmallow sürümü bazı akıllı telefonlarda büyük sorunlar çıkartırken bazı modellerde ise başarı elde etmiştir.

ZenFone 2 kullanıcıları Marshmallow güncellemesi yapmadan önce internette güncelleme yapanlardan bilgi arayacaktır.Teknoscrool.com olarak bu konuyu açarak ZenFone 2 marshmallow güncellemesi yapanlardan yorumlar bekliyoruz.Güncelleme sonrasında herhangi bir sıkıntı olup olmadığı,telefonun şarj süresinin nasıl gittiği,performansında herhangi bir sıkıntı olup olmadığı v.s. v.s. aklınıza gelebilecek değişiklikler bize yorum olarak yazmanızı rica ediyoruz.Bu sayede güncelleme yapmayı düşünenlere ön fikir vermiş olacaksınız.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Sim görmeme sorunu hala var
    Telefon açıldığında sim kart şifre sormuyor defalarca denendi ve gün içerisinde çektiğim fotoğraflar hiç bir sebep yokken kayboldu uçtu sanki

  2. Bende marsmallow guncelleme sonrasi cok sarz yemeye basladi hicbir sey yapmadigim halde %5sarzimiyedi internet acien feci sekilde satz yiyiyor

  3. Isınma sorunu başladı. Isınınca ekran zaten saçmalıyordu oyun açıyorum ekran kontrol dışı. Telefon hantallaştı yeni güncelleme bekliyoruz en kısa zamanda bazı programlar sürekli hata verir oldu.

  4. Hiç bir şey düzgün çalışmıyor cpu en düşük 50 derece gösteriyor tel kendi kendine işlem yapıyor ekranı açınca 1 dakika çalışıp donuyor sonra ekranı aç kapa düzelir 1 dakika sonra yine aynı ben eski sürüme geri dönmek istiyorum yapamazsam teli kırmayı düşünüyorum bu yazıları yazarken bile 2 kere aç kapa yaptım

  5. telefonu yeni aldim ve hemen güncelledim marsmallow a yükselttim problem soyle instagram a video yüklemiyor bilinmeyen bir hata oldu yazısı çıkıyor lollipop varken boylemiydi bilmiyorum?
    ufak bi araştırma yaptım baskalarıda varmış instagrama video yükleyemeyen ama onlar lollipop mu marsmallow mu bilmiyorum..

  6. Ben hala yüklemedim. Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu