Android Haberleri

En iyi canlı yayın uygulamaları

En Popüler Canlı Yayın Yapma Uygulamaları

periscobe1

Son dönemlerin en fazla kullanılan uygulamalarından biride canlı yayın yapma uygulamaları. Artık sadece popüler isimler değil normal hayatta karşılaştığınız herkes canlı yayın yapıyor. Canlı yayın uygulamarı içinde en popüler olanlarını sizler için araştırdık.

Periscope

Periscope uygulamasının ismini duymayan kalmamıştır. Twitter uygulamasıyla bağlantılı çalışan Periscope için bir adet Twitter hesabınız olması yeterli. Periscope uygulamasını ücretsiz şekilde indirerek sizde canlı yayın yapmaya başlayabilirsiniz.

Meerkat

Meerkat uygulaması Periscope uygulamasının çıkması ile beraber zor günler geçirsede yeni eklediği özelliklerle atak yapmaya hazırlanıyor. Artık canlı yayını izleyen kişilerde yayına katılma şansı elde edebilecekler. Meerkat uygulamasıda en fazla kullanılan canlı yayın uygulamalarının başında yer alıyor.

Younow

Younow uygulaması gençler arasında daha fazla tutulan uygulamalardan biri haline geldi. Canlı yayında olan kişilere izleyiciler hediye gönderebiliyorlar. Canlı yayın yapan kişiler para bile kazanabiliyor. Kazanılan paralar sanal para da kullanılabiliyor.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Merhabalar,

    Bu yazıyı sitemde kaynak gösterip paylaşabilirmiyim?

  2. Merhabalar,

    Aktif link gösterecek şekilde link verirseniz paylaşabilirsiniz.Pasif link paylaşımı yapmayınız lütfen..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu