Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Xiaomi müzik uygulaması çalışmıyor

Bildiğiniz üzere youtube uygulaması arka planda çalışmamaktadır. Arka planda çalışması için premium üyelik almanız gerekiyor. Xiaomi modellerinde müzik uygulaması arka planda youtube videolarını çalıştırma özelliği sunmaktadır.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Xiaomi Mi 10T Pro oyun tutkunlarının dikkatini çekiyor

Xiaomi Mi 10T Pro almayı düşünüyorsanız sizlere birkaç önemli teknik özelliklerinden bahsetmek istiyoruz. Üst segment bir telefon olan Xiaomi Mi 10T Pro yonga seti ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Pocophone F1 Ghost Screen (Hayalet ekran) sorunu

Sitemizi takip edenler uzun süredir Xiaomi Pocophone F1 kullanıcısı olduğumuzu bilmektedir. 2 yıldır sorunsuz olarak kullandığımız telefonda hayalet ekran sorunları artmaya başladı.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Xiaomi Mi Stick tamamen kapatma nasıl yapılır?

Akıllı televizyonu olmayanlar için Xiaomi Mi Stick cihazı oldukça başarılı bir cihazdır. Bizde geçtiğimiz ay aldık ve kullanmaya başladık.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Xiaomi şarj olurken uyku moduna geçmiyor

Soru: Xiaomi Note 9 Pro telefonumu şarja taktığımda uyku moduna geçmiyor. Sürekli ekran açık kalıyor. Bu süreçte şarj süresi oldukça uzuyor.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Xiaomi Mi Stick donma sorununa çözüm

Sitemizi takip edenler geçtiğimiz günlerde Xiaomi Mi Stick Android TV cihazı aldığımızı okumuştur. Bu cihaz akıllı televizyonu olmayanların eli ayağı oluyor. Android işletim sistemi ile televizyonu smart tv haline getirmiştir. Kullandığımız sürece sizlere tecrübelerimizi aktarmaya çalışacağımızı yazmıştık.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Xiaomi Mi Stick yorumları

Eğer akıllı televizyonunuz yoksa Xiaomi Mi Stick tam size göre bir cihaz olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Uygun fiyatı ve performansı ile oldukça başarılı buluyoruz. Teknoscrool.com olarak bizde bu cihazı aldık ve denemeye başladık.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Xiaomi akıllı robot süpürge hata kodları ve çözümleri

Akıllı robot süpürgeler artık hemen hemen her evde yerini almaya başladı. Bu yazımızda sizlere Xiaomi akıllı robot süpürgelerde meydana gelen arıza ve çözüm yöntemleri hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

MIUI 12.0.3.0 güncellemesi geldi

Sitemizi takip edenler Xiaomi kullanıcısı olduğumuzu bilmektedir.

Xiaomi Pocophone F1 ve Note 8 Pro kullanıcısıyız. Xiaomi MIUI arayüzü kullanmaktadır. Elimizden geldiği kadar sizlere MIUI arayüz özelliklerinden bahsediyoruz.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Xiaomi silinen fotoğraf ve videoları geri getirme

Sitemizi takip edenler Xiaomi kullanıcısı olduğumuzu bilmektedir. Xiaomi, arayüz olarak MIUI kullanmaktadır. Elimizden geldiği kadar MIUI arayüzü özellikleri hakkında sizleri bilgilendiyoruz. Bu sefer sizlere silinen video ve fotoğrafları geri getirme konusunda anladım yapmak istiyoruz.