iPhone 5’de İOS 10 nasıl? Sorunlar var mı

iPhone 5 modelinde sorunları var mı?

ios 10 iphone 5

Bildiğiniz üzere İOS 10 beta sürümü geliştiriciler için yayınlandı.iPhone sahibi olanlar İOS 10 sürümüne yükseltmek için heyecanla çalışmalara başlamaktadır.Bir kullanıcımız iPhone 5 telefonu olduğu ve İOS 10 sürümüne geçiş yapıp yapmama konusunda kararsız kalmıştır.İnternette araştırma yaptığımızda iPhone 5 İOS 10 sürümünü yükleyenler ilk başkta herşeyin çok kastığını ve çok zor kullanıldığını yazmıştır.Fakat iyi bir restore edildiğinde düzeldiğini ve stabil olarak çalıştığını yazmaktadır.iPhone 5 kullananlar bu şekilde yorumları internette bulunmaktadır.

iPhone 5
iPhone 5c
iPhone 5s
iPhone SE
iPhone 6
iPhone 6 Plus
iPhone 6s
iPhone 6s Plus

Değerli ziyaretçilerimizden iPhone 5,iPhone 5S İOS 10 nasıl, iPhone 6 İOS 10 nasıl,iPhone 6S İOS 10 nasıl konularında deneyimleri olanlardan yorumlar bekliyoruz.en performans olarak yorumlarınızı iletebilirseniz çok memnun oluruz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

1 Comment

  1. nicat

    20 Ağustos 2016 at 02:51

    iphone 5 ios 10 beta 5 ten sonra telefon asiri sicakliga ulasiyor ve itunese baglayamiyorum . usb baglantisi yokmus gibi davraniyor bilgisayar . telefon o kadar sicak oluyorki ekrana yazilan boyle .. ( bu iphone cok sicak lutfen soguyana dek bekleyiniz . ) iphone soguyana kadar bisi yapamiyorum ve elle tutulmayacak kadar sicak ve yakici oluyor

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir