Kategoriler
Apple iOS Haberleri

iPhone 5’de İOS 10 nasıl? Sorunlar var mı

iPhone 5 modelinde İOS 10 sorunları var mı?

ios 10 iphone 5

Bildiğiniz üzere İOS 10 beta sürümü geliştiriciler için yayınlandı.iPhone sahibi olanlar İOS 10 sürümüne yükseltmek için heyecanla çalışmalara başlamaktadır.Bir kullanıcımız iPhone 5 telefonu olduğu ve İOS 10 sürümüne geçiş yapıp yapmama konusunda kararsız kalmıştır.İnternette araştırma yaptığımızda iPhone 5 İOS 10 sürümünü yükleyenler ilk başkta herşeyin çok kastığını ve çok zor kullanıldığını yazmıştır.Fakat iyi bir restore edildiğinde düzeldiğini ve stabil olarak çalıştığını yazmaktadır.iPhone 5 kullananlar bu şekilde yorumları internette bulunmaktadır.

iPhone 5
iPhone 5c
iPhone 5s
iPhone SE
iPhone 6
iPhone 6 Plus
iPhone 6s
iPhone 6s Plus

Değerli ziyaretçilerimizden iPhone 5,iPhone 5S İOS 10 nasıl, iPhone 6 İOS 10 nasıl,iPhone 6S İOS 10 nasıl konularında deneyimleri olanlardan yorumlar bekliyoruz.en performans olarak yorumlarınızı iletebilirseniz çok memnun oluruz.

Yazar Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

“iPhone 5’de İOS 10 nasıl? Sorunlar var mı” için bir yanıt

iphone 5 ios 10 beta 5 ten sonra telefon asiri sicakliga ulasiyor ve itunese baglayamiyorum . usb baglantisi yokmus gibi davraniyor bilgisayar . telefon o kadar sicak oluyorki ekrana yazilan boyle .. ( bu iphone cok sicak lutfen soguyana dek bekleyiniz . ) iphone soguyana kadar bisi yapamiyorum ve elle tutulmayacak kadar sicak ve yakici oluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir