Android Haberleri

Vestel Venüs V3 fabrika ayarlarına nasıl dönülür?

Vestel Venüs V3 modelinde fabrika ayarlarına nasıl dönerim diye araştırma yapıyorsanız bu yazımız tam size göredir.

vestel-venus-v3-sifirlama

Akıllı telefonlar uzun bir kullanımdan sonra yavaşlamalar yaşanmaktadır.Yada güvenilir kaynaklardan yüklenen oyunlar ve uygulamalardan sonra telefonlara virüs bulaşmaktadır.Yavaşlama ve virüslerden kurtulmanın en etkili yöntemlerinden bir tanesi ise kesinlikle telefonu fabrika ayarlarına döndürmektir.Vestel Venüs V3 fabrika ayarlarına döndürmek için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.İlk olarak Ayarlar-Yedekle ve Sıfırla-Fabrika verilerine sıfırla-Telefonu Sıfırla-Her şeyi sil seçeneklerini takip ettikten sonra telefon yeniden başlayarak fabrika ayarlarına dönecek ve telefonu ilk aldığınız hale gelecektir.

Not: Telefonu fabrika ayarlarına döndürmeden önce telefonuzdaki fotoğrafları,rehberi,müzikleri v.s. v.s. tüm verilerinizin yedeğini alınız.Çünkü bu işlemden sonra hafıza kartınızdaki bütün veriler hariç herşey silinecektir.

Not1: Fabrika ayarlarına dönme işleminden önce şarj sürenizin en az yüzde 25 olması gerekmektedir.Eğer şarjınız yoksa telefonuzu şarjda takılı iken işlemleri yapmanızı öneririz.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu