Android Haberleri

Samsung Galaxy J7 ekran görüntüsü nasıl alınır?

Galaxy J7 ekran resmi nasıl çekilir?

galaxy j7 ekran görüntüsü alma

Galaxy J7 Modeli, şimdi daha uygun ve daha teknik. aynı zamanda, modelde yer alan donanım ve ilgi çeken model özellikleriyle beraber,  Galaxy J7 Modelinde daha uygun özellikler var.  Kullanıcılar bu modeli gerçekten çok sevdiler.  Daha geniş ekran, donanım olarak üstün performans,  çok daha gelişmiş Sistem gereksinimleri ve size harikalar sunan bir telefon markası.

Galaxy J7 Ekran Görüntüsü Nasıl? Alırım 

İlk olarak,  ” Ses kısa düğmesine basın. elinizi çekmeden,  bu sefer Home tuşuna basın.  1-2 saniye bekleyin.”  bu sayede ekran görüntüsünü rahat bir şekilde almış olursunuz. Facebook, Instagram,  Twitter ve diğer sosyal ağlarda gezerken, denk gelen güzel bir resmi kaydederek tekrar bakmak isteyebilirsiniz.  bu nedenle de kullanacağınız bu yöntem sayesinde, artık rahatlıkla  ana ekran resmini kaydeder ve rahatlıkla Galeriden bakarsınız.

Ekran Görüntüsünü kaydettiğiniz zaman,  bu görüntüler direkt olarak ” Galeri-Resim Klasörler” bölümüne gider. yani sizin Hafıza-bellek kartı olarak kullandığınız ana hata taşınan Ekran görüntü resmini,  yine buradan bakarak, rahat bir şekilde  ekran görüntüsüne ister bakın, ister buradan başka sosyal ağlar üzerinden paylaşım yapın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu