Android Haberleri

Samsung Galaxy Alpha Ekran Görüntüsü Alma

Galaxy Alpha ekran resminasılçekilir

galaxy alpha

Samsung Galaxy Alpha, özellik ve iltilşam olarak üst düzey bir telefon olduğunu gerçekten kanıtladı. Telefon model ve ana hatlar bakımından son derece uyumlu ve daha süper performansa sahip. ayrıca,  telefon üzerinde yer alan teknik özelliklerin yanı sıra, telefonda oluşan İşletim sistemi özelliği sayesinde,  telefonu kullanırken son derece harika bir kullanım gerçekleştirmiş olacaksınız.

Galaxy Alpha Ekran Görüntüsü Alma 

Alpha Modelinde özellik konusunda birçok farklı seçenekler var.  Ekran görüntüsü alma konusunda standart olan bir özellik; ” Ses kısma ve Home” tuşuna uzun süre basıldığı zaman, telefon ekran görüntüsü alıyor.  bu sayede en güzel kareleri yakalayarak, telefona kaydetme konusunda şanslısınız.

Alpha ekran görüntüsü almanın bir diğer yolu da,  ” Elinizi dik bir şekilde ekran üzerine koyun ve istediğiniz biçimde sağa yada el durumuna göre sola doğru kaydırma yapın.”  bu sayede de kolayca  Ekran görüntüsü alabilirsiniz. Galaxy Alpha modelinde, bu açıdan düşündüğünüz zaman,  rahatlıkla  ekran görüntüsünü alabilirsiniz.  ama bunun için kendinize göre  rahat ve uygun olan yöntemi seçin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu