Kategoriler
Android Haberleri

Pepsiden Akıllı Telefon

Pepsi P1 Adıyla Yeni Telefon Geldi

pepsı akıllı telefon modelı

Pepsi, uzun zamandır ” Akıllı Telefon”  projesi kapsamında çalışmalarına devam etmekteydi.  ancak, böyle bir telefonun olacağı,  yada olursa nasıl olur soruları da insanların aklınız sürekli kurcalama içindeydi.  evet! Pepsi P1 modeline ilişkin bilgiler kendini gösterdi. Pepsi markası ve CEO’u  telefona ilişkin hesapları yaptılar. 20 Ekimde tam olarak piyasalarda yerini alması bekleniyor.

Pepsi P1 Göze Çarpan Özellikleri

pepsı p1

Ekranı 5.5 İnç.  Pepsi hayranları ve akıllı telefon uzmanları böyle bir özelliği aslında beklemiyorlardı. ekran kalitesi Pepsinin avantajı arasında piyasa da yerini alacak. Kamerası 13 MP.  ayrıca Flash özellikleri ve  karanlık ortamlarda görüntü yakalam gibi özellikleri de gelecek gibi. Telefon elle hafif ve daha rahat tutuluyor.

2GB RAM ve 32 GB Dahili yükseltme  hafıza kalitesiyle beraber  daha büyük bir izlenim yaratıyor. son  zamanların dikkatleri üzerine çekme konusunda başarılı olan bir telefonu olacak.

Tasarımı

Telefon tasarım olarak Pepsi Logosu ve işaretleriyle beraber kaplanmış. ayrıca telefonun yan tarafları da incelik bakımından tam donanımlı.  daha şeffaf bir görünüm ve çok daha doğru metal işleme kullanıma sahip.

 

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir