Android Haberleri

Cep telefonlarında En İyi Ekran Videosu Kaydeden Uygulamalar

En İyi Ekran Videosu Kaydeden Uygulamalar hangileri

ekran videosu kaydetme

Android Uygulamalar, ” Google Play ” üzerinde artık çok fazla kullanılmaya başlandı. Çünkü, Akıllı telefon kullananların sayısı arttığı için, Telefonlarda rahatlığı teknolojiyle birleştirmek isteyenler, Uygulamalar yardımıyla bunu kolayca yapıyor. “Ekran Videosu Kaydeden” uygulamalar biranda gelişti ve önemi de yükseldi. İnsanlar, İnternet üzerinden izledikleri videoları beğeniyor ama kaydetmeyi bilmiyorlardı. Şimdi ise, Telefonlar üzerinden bu uygulamalar sayesinde hemen Kaydedecekler. İşte size En Gelişmiş olan Ekran Kaydedici Uygulamalar.

-Youtube Gaming

Aslında bu uygulama Play Store üzerinden şuanda indirilmiyor. Ama Google üzerinden arama yaparak ” APK” dosyası olarak bu uygulamayı indirebilirsiniz. Youtube üzerindeki videoları kaydetme sayesinde o kadar iyi bir rahatlık sunar ki, kaydederek daha sonra videoları keyifle izlersiniz.

– Live Screen Kaydedici

SONY Tarafından geliştirilen Uygulama da, birçok yeni özellik var. Ama Oyun oynarken Canlı yayın yapmak bu uygulama üzerinde mümkün oluyor. Oyunlarınızı keyifle oynarken, aynı zamanda takipçilerinizle canlı yayın üzerinden sohbetler edin.

– Game Recorder Uygulaması

Ekran Video çekimi konusunda şuanda yaygın olarak kullanılmayan ama yakın zamanda lider hale gelecek olan bir uygulama. Çünkü, Samsung bu uygulama üzerinde çalışmalar yapmaya başladı. Samsung sayesinde artık Recorder uygulamasından video çekecek ve oyunları da kaydederek, Canlı yayınlar yapacaksınız.

-Mobizen Kaydedici

Bu uygulama diğerlerine oranla daha gelişmiş. Uygulama sayesinde ” Full HD ” videolar çeker ve direkt olarak Bilgisayara aktarım yaparsınız. Ekran Videosu çekme konusunda gelişmiş olan bu uygulama, Videolarınızı iyi bir ses kalitesi ve daha yüksek çözünürlük sağlayan görüntüler eşliğinde size sunar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu