Android Haberleri

Akıllı telefon ile Uzaktan bilgisayar nasıl kontrol edilir?

Akıllı telefon ile evdeki bilgisayarı kontrol etmek istiyorum diyorsanız bu yazımız tam size göredir.

teamviewer-android-uygulamasi

Akıllı telefonlar hayatımızı o kadar çok kolaylaştırıyor ki artık bilgisayar kullanımı neredeyse bıraktık.Bilgisayar ile halletiğimiz tüm işlemleri hemen hemen akıllı telefonlar ile yapmaktayız.Video izlemek,bankacılık işlemleri,film izlemek,oyun oynamak v.s. v.s. daha birçok örnek gösterebiliriz.Bir ziyaretçimiz akıllı telefonu ile kendi bilgisayarını nasıl kontrol edebileceği kousunda destek istemiştir.

Bildiğiniz üzere en iyi uzaktan kontrol programı TeamViwer olarak gösterilmektedir.Kolay kullanımı ve birçok özelliği ile 200 milyondan fazla kişi tarafından kullanılmaktadır.TeamViwer programının akıllı telefonlara uygun olanıda mevcuttur.Android işletim sistemine sahip bir akıllı telefonunuz varsa Play Store üzerinden TeamViwer uygulamasını indirerek bilgisayarınızı evde yokken kontrol edebilirsiniz.

Telefon ile Bilgisayar nasıl kontrol ederim diyorsanız ilk olarak TeamViwer programını bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir.Daha sonra programı bilgisayarda çalıştırın ve size ID numarası ile şifre verecektir.Akıllı telefonunuza TeamViwer uygulamasını yükledikten sonra açın ve ID ve şifre ile bilgisayarınıza bağlanarak uzaktan istediğinzi kontrolleri yapabilirsiniz.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu