Oyun Haberleri

PUBG bot var mı ?

Akıllı telefonlarda son ayların favori oyunu PUBG mobile diyebiliriz. İlk yayınlandığı günde 24 saat içerisinde 1 milyon indirme sayısına ulaşmıştı.

Bu oyuna girenler baya bir süre oynadıktan sonra oyun içinde tecrübe artırdıktan sonra oyunda bot olup olmadığını araştırmaya başlamaktadır. Çünkü oyun içerisinde bir düşman ile karşılaştığınızda sizin karşınızda duruyor fakat sizi öldürecek seri atışlar yapmadığında şüphelenmeye başlıyorsunuz.

İnternette PUBG bot var mı diye araştırdığınızda genel olarak hep aynı tür cevapları bulursunuz. Resmi olarak bot oyuncu var diye açıklanmıyor ama oyunu oynayanlar kesinlikle bot olduğundan emindir.

Bir yabancı kaynakta şu bilgiyi gördük.

PUBG oyununa yeni başlayanlar tecrübe edinmesi açısından bot oyuncular ile karşılaşabildiği, bunun amacı ise yeni oyuncunun profesyonel oyuncular arasında ezilmesini engellemek olduğunu yazmıştır. Bildiğiniz üzere PUBG oyunu kategori bazında eşleştirme yapmaktadır. RP puanınıza göre eşleşme yapılmaktadır. Acemi oyuncu prof oyuncular ile aynı haritada karşılaşırsa çok kolay öleceğine hiç şüphe yok diyebiliriz.

Sonuç olarak başlangıç seviyesindekiler oyunda botlar ile karşılaşabilir. Seviye arttıkça bot oyuncu sayısında düşüş yaşanacak.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu