Oyun Haberleri

Pokemon Go’da hızlı level atlama için birkaç öneri

Pokemon GO oyununda hızlı bir şekilde level nasıl atlarım diye araştırma yapıyorsanız bu yazımız size göredir.

pokemon go hızlı level atlama

Pokemon go oyununun müdavimleri arttıkça, oyuncularda seviye atlama istekleri de artıyor. Herkesten önde olma, diğerlerinden daha özellikli ve nadir bulunan pokemonlara sahip olma isteklerini oyuncularda görmekteyiz. Pokemon Go oyununda öncelik pokemon toplamak ve pokemonların size kazandırdığı şekerleri toplamaktır. Bunun akabinde ise, şekerlerle evrimleştirme yapıp pokemonunuzu yükseltmek ve karşılaştırmalar yapmaktır. Eğer sürekli kazanırsanız oldukça yüksek puanlara ulaşabilirsiniz. Peki Pokemon Go’da nasıl hızlı level atlanır? Bu yazıyı okuduktan sonra, siz de oyunda hızlı level atlamanın yollarını öğrenmiş olacaksınız.

Aslında çizgi film versiyonunda, pokemonlar seviye yükseltiyor ve gelişiyor. Bunun aksine oyunda ise, siz level atlıyorsunuz, yani sizin seçmiş olduğunuz karakter level atlıyor. Pokemon Go’da nasıl hızlı level atlanır, bunu hep birlikte görelim.

  • Her pokemonu alın: Oyunu oynarken, karşınıza çıkan tüm pokemonları almalısınız. Pokemon Go oyununda level atlamak için olabildiğinde şekeriniz olmalı, şeker kazanmanın yolu ise, tüm pokemonları toplamaktan geçiyor.
  • Şeker kazanın: Şeker kazanmanın bir yöntemi, oyuncularınızı deneme maçlarına çıkarmaktır. Bir diğer yöntemi ise, düşük kazanımlı pokemonlar almaktır. Gördüğünüz her düşük puanlı pokemon ileride, size yüksek puanlarla geri dönecektir. Bu pokemonları transfer edeceksiniz ve 1 şeker kazanacaksınız. Her 12 şekerde de pokemonunuz evrimleşecek.
  • Lucky Egg: lucky egg size hızlı level atlamanın kapılarını açacak. Lucky Egg kullandıktan sonra, pokemonlarınızı evrimleştirerek her evrimleştirme için 1000 puan alabilirsiniz. Bu sırada da pokemon kazanmaya devam edin.
  • GYM Karşılaştırmaları: Bu müsabakalar da puan alıp, level atlamanın bir diğer yoludur. Bu karşılaşmalarda ne kadar çok yenerseniz, o kadar çok puan kazanırsınız. Ne kadar çok puan alırsanız, o kadar hızlı level atlarsınız.
  • Pokestop Ziyaret edin: Bu pokemon duraklarını ziyaret ederek alışveriş yapmanız da size puan kazandıracaktır.

Pokemon Go’da Kullanılması Sakıncalı Level Atlama Yöntemleri

Bu yöntemlerden kısaca bahsedelim fakat bu uygulamaların sistem tarafından hızlıca algılandığı ve cezalandırıldığını da baştan belirtelim. Pokemon Go’yu Bot ile oynamak, oturduğunuz yerden bile oyunu oynayabileceğiniz anlamına geliyor. Bu sayede pokemonların yoğunlukta olduğu yerlere bir tıkla oturduğunuz yerden ulaşabiliyorsunuz. Fakat iyi kullanmadığınız takdrde, banlanma olasılığınız oldukça yüksek.

yer ayarlarını değiştirerek daha fazla pokemon kazanmak mümkün. Bu sayede, tüm dünyadaki pokestoplara gidebilirsiniz. Fakat bu iki yöntem de sistem tarafından çabucak algılanıyor. Bu yüzden oyunu bir daha oynamama tehlikesi ile karşılaşabilirsiniz. Kesinlikle yasal olmayan yollardan, oyunu oynamanızı tavsiye etmediğimizi belirtelim.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu