Oyun Haberleri

Kafa topu online oyununda seyirci kazanma sayısına yenilik gerekiyor

Kafa Online topu oyunu mobil platformda yani akıllı telefonlarda en çok oynanan online oyunlar arasında yer almaktadır.

kafa-topu-online-1

Başarılı görsel grafikleri ve oyun için zenginlikleri ile büyük bir beğeni ile oynanmaktadır.Sadece Google Play Store mağazasında 10 milyondan fazla indirme rakamını geçti.Her hafta birinciye verdikleri hediye ile farklılık yaratmaktadırlar.Oyun bazı periyotlarda güncellendiğinde çok güzel farklı seçenekler gelmektedir.Online kafa topu oyununda en önemli iki şey bulunmaktadır.

Birincisi oynadığınız karakterin güzelliği ve seyirci sayınızdır.Seyirci sayınız 1000 kişiden fazla olduğunda oyun oynarken tribününüz tamamıyla dolmaktadır.Fakat 1000 taraftar ile 1 milyon taraftar arasında hiçbir fark bulunmamaktadır.Önceden maç yaptığınızda kazandığınız karşı rakibinizin seyirci sayısının yüzde 10’u sizin oluyordu.Kaybettiğinizde de yüzde 10 seyirci kaybedidiyordunuz.Şimdi ise bu rakam çok değişti.

Karşı tarafın taraftar sayısı 10 Bin’den fazla ise maksimun kazanacağınız seyirci sayısı 500 ile sınırlı kalmaktadır.Eğer 10 Bin’den az olursa yüzde 5 kazanıyorsunuz. Hal böyle olunca hemen hemen herkesin seyirci sayısı yüksek olmaktadır.

Seyirci sayılarında yeni bir düzenleme yeni bir heyecan katacaktır.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu