Kategoriler
Oyun Haberleri

Online Kafa Topu hızlı para kazanmak için bu olmamalı!

Online Kafa Topu oyunu tabletlerde ve akıllı telefonlarda oynanan en popüler online oyun diyebiliriz. Fakat son büyük güncellemeden sonra bazı haksızlıkların önüne geçilmesi gerekiyor diyebiliriz.

Neden mi?

Bildiğiniz üzere oyun odalarında ki eşleşmeler taraftar sayılarınıza en yakın ile yapılmaktadır. Sizin taraftar sayınız yükselmeye başlayınca normal olarak profesyonel kişiler ile karşılaşmaktasınız. Aslında profesyonelden ziyade bütün karakter güncellemelerini yapmış kişiler gelmektedir. Maç kazanamayan ve karakter gücü full olanlar bile para kazanmak için en düşük giriş ücreti olan odaya giriş yapıyor ve eşleşme olunca hemen oyundan çıkıyor. Bu şekilde cezalı çıktığı için ekstradan taraftarı siliniyor. Bu şekilde art arda yapınca taraftar sayısını 250 civarına kadar indiriyor ve en pahalı odaya geçiş yapıyor. Düşünün bütün karakter özellikleriniz yüksek ve taraftar sayınız düşük olduğu için yeni kişiler ile karşılaşıyorsunuz. Bir nevi keklik avı diyebiliriz.

Oyun yapımcı şirketi malesef bu para kazanmak için bu şekilde davrananlara önlem alamadı. Online Kafa Topu Play Store sayfasınada baktığımızda da artık karşılaşmaların tamamen sonlanmadığı yazıyor. Bir taraf çok güçlü bir taraf çok zayıf olunca ilk 20 saniyede kaçan taraf belli oluyor. Bakalım Online Kafa Topu 2 geleceği konuşuluyor. Belki bu tür eksiklikler giderilir.

Sizlerin gördüğü eksiklikler ve yorumlarınızı bekliyoruz.

Kategoriler
Oyun Haberleri

Online Kafa Topu hilesi (2018)

Online oyunlar arasında son yıllarda en çok uzun süreli oynanan oyun Online Kafa Topu oyunudur.

Bu oyun geçtiğimiz günlerde aldığı büyük bir güncelleme ile baştan aşağı değişti diyebiliriz.Altın ve elmas’ın daha çok önemi artan bu güncellemeden sonra artık maç kazanmak eskisi kadar kolay olmuyor.Çünkü karakterini geliştirenler oyunu çok iyi bilmesede rahatlıkla kazanabiliyor.Artık özel güç bile alırken millet bu aldığı özel güçleri zevkine kullanamıyor.Uzun lafın kısası çok başarılı bir güncelleme olduğunu değerlendiriyoruz.Önceki Online Kafa Topu sürümlerinde hileli apk yapanlar oluyordu.

Fakat bu güncellemeden sonra malesef hile kalmadı diyebiliriz.İnternette birçok kişi ve bize gelen maillere baktığımızda Online Kafa Topu oyununun hileli apk dosyası olup olmadığını sormaktadır.İnternet platformuna baktığımızda birçok site hileli diye paylaşmış fakat bu dosyalarda hile bulunmuyor.Normal Google PlayStore sayfasından indirdiği oyunu sizlere başka link ile paylaşmaktadır.

Aslında çok fazla hilesi var mı diye aramamak gerekiyor.Çünkü art niyetli bir kişi size hileli oyun sunuyorum derken bilgilerinizi alabilir ve size yada telefonunuza zarar verebilir.

Kategoriler
Oyun Haberleri

Kafa Topu Online oyununda hediye nasıl kazanmanın püf noktaları

Masomo Gaming’in geliştirdiği Kafa Topu Online oyunu son yılların en çok oynanan online oyunu olmaya devam ediyor.Devamlı güncellenerek oyuncuları sıkmadan usanmadan bağlı tutmayıda başarıyor.

Bildiğiniz üzere Kafa Topu Online oyununda her hafta birinci olan kişiye hediye verilmektedir.Bugünkü yazımızda sizlere Kafa Topu Online oyununda haftanın kazananı nasıl olabileceğiniz konusunda sizlere ufak tüyolar vermek istedik.Aslında birçok kişi zaten biliyordur ama biz yinede bilmeyen olabileceğini düşenerek yazmak istedik.

  • İlk olarak her hafta yeni bir karakter ve yeni bir hesap ile oyuna başlayabilirsiniz.Eğer eski hesaplarınız ile devam edersiniz seyirci sayınız yüksek olduğu için eşleşme yaparken zorlu rakipler ile karşılaşabilirsiniz.Eğer usta bir oyuncu olup yeni bir karakter ile başladığınız için seyirci sayınız az olduğu için başlangıç seviyesindeki oyuncular ile karşılaşma oranınıza daha fazla olacak ve bu sayede kazanma sürekliliğiniz diğerine göre fazla olacaktır.Tabi bu tüyonunda dezavantajı bulunmaktadır.Örnek vermek gerekirse 2 kat puan ve 4 özel güç kullanmak için elmasa ihtiyacınız olacak.Yeni bir karakter ile başladığınızda malesef bunları satın alamazsınız.
  • Oyun içerisinde 3 tane özel güç kullanabiliyorsunuz.Eğer elmasınız fazla ise market bölümüne girerek 100 elmas karşılığında 4 süper güç kullanma özelliğini 24 saatliğine satın alabilirsiniz.Bu diğer rakiplere göre sizi avantajlı duruma getirecektir.
  • Gelelim en önemli püf noktaya.Her hafta puan hesabına göre hediye kazanıyorsunuz.Ne kadar çok maç yaptığınız yada ne kadar çok vakit geçirdiğinizin bir önemi bulunmuyor.Puanınız yüksekse oyunu rahatlıkla kazanabilirsiniz.Eğer 500 elmasınız varsa market bölümünden 24 saatliğine 2 kat fazla puan kazanma paketini alırsanız muhteşem derecede avantajlı olacaksınız.Tabi bu özellik ve yukarıdaki diğer özelliği 24 saatliğine kullanabileceğiniz için bu 1 günlük sürede çok maç yaparak değerlendirmeniz gerekmektedir.
  • Oyun içerisinde birçok özel oda bulunmaktadır.Hangi bölümde oyun oynarsanız oynayın aynı puanı alacağınızı unutmayınız.Yani giriş parası yüksek olan odalarda oynasanız bile en basit olan oda ile aynı puanı kazanacaksınız.Zaten girişi pahalı odalarda ve diğer fantastik odalarda oynayanlar zevk için oynamaktadır.

Bizim nacizane püf noktalarımız bunlardır.Eğer sizlerinde bize iletmek istediği püf noktalar varsa yorum yazarak ulaştırabilirsiniz.

Kategoriler
Oyun Haberleri

Kafa topu online oyununda seyirci kazanma sayısına yenilik gerekiyor

Kafa Online topu oyunu mobil platformda yani akıllı telefonlarda en çok oynanan online oyunlar arasında yer almaktadır.

kafa-topu-online-1

Başarılı görsel grafikleri ve oyun için zenginlikleri ile büyük bir beğeni ile oynanmaktadır.Sadece Google Play Store mağazasında 10 milyondan fazla indirme rakamını geçti.Her hafta birinciye verdikleri hediye ile farklılık yaratmaktadırlar.Oyun bazı periyotlarda güncellendiğinde çok güzel farklı seçenekler gelmektedir.Online kafa topu oyununda en önemli iki şey bulunmaktadır.

Birincisi oynadığınız karakterin güzelliği ve seyirci sayınızdır.Seyirci sayınız 1000 kişiden fazla olduğunda oyun oynarken tribününüz tamamıyla dolmaktadır.Fakat 1000 taraftar ile 1 milyon taraftar arasında hiçbir fark bulunmamaktadır.Önceden maç yaptığınızda kazandığınız karşı rakibinizin seyirci sayısının yüzde 10’u sizin oluyordu.Kaybettiğinizde de yüzde 10 seyirci kaybedidiyordunuz.Şimdi ise bu rakam çok değişti.

Karşı tarafın taraftar sayısı 10 Bin’den fazla ise maksimun kazanacağınız seyirci sayısı 500 ile sınırlı kalmaktadır.Eğer 10 Bin’den az olursa yüzde 5 kazanıyorsunuz. Hal böyle olunca hemen hemen herkesin seyirci sayısı yüksek olmaktadır.

Seyirci sayılarında yeni bir düzenleme yeni bir heyecan katacaktır.

Kategoriler
Oyun Haberleri

Online kafa topu hileleri çocukça

Artık çocuklukları bırakalım;

kafa topu online hileleri

 

Hile yapanlar şu soruları kendilerine sorması gerekiyor

Online kafa topu oyununda hile yaparak elinize ne geçiyor?

– Hileli oyun ile para mı kazanıyorsunuz?

-Her hafta verdiği ödülleri hileylemi kazanacaksınız?Kazanamazsınız çünkü en çok galibiyet alan kişiye hediye verilmektedir.Çok vakit ayırmaktan başka çareniz yok.

– Oyundaki amacınız zevk almak ise hile yaparak nasıl bir zevk alıyorsunuz? Büyük ihtimal siz 10 yaş veya altındasınız

– Bu oyunları yapmak için ne kadar paralar harcandığını biliyor musunuz? Tabi para sizden çıkmıyor

– Bu şekilde hile yaparak karşı tarafın hakkını ihlal ettiğinizi ve ekmek teknesine zarar verdiğinizi düşündünüz mü?Düşünseniz zaten yapmazsınız..

Bırakında herkes oyundan zevk alsın….

Not: Ayrıca hileli apk indirilenlerin telefonlarına neler yüklediğinizi biliyor musunuz.Hileli APK’ler telefonlarınızdan farklı izinler isteyerek bilgileriniz kopyalanabilir,hesaplarınızı çalabilir ve telefonuza zarar verebileceğinizi unutmayın..

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Online Kafa Topunda seyirciler neye göre kazanıp kaybediliyor

kafa topu online hileOnline Kafa Topu oyununda seyirciler neye göre kazanıp kaybediliyor

Son zamanların en çok oynanan online oyunu olan kafa topu oyunu her geçen gün popüler olmaya devam ediyor.Popüler olmasındaki en etkili yanları güzel grafikleri ve ödüllü olmasıdır.Ödülü kazanmak gerçekten zor fakat stres atmak için birebir diyebiliriz.

Oyun oynayanların en çok şikayet ettikleri yanları ise seyircileri kazanmanın zor olmasıdır.Kaybettiğiniz zaman çok gidiyor kazandığınız zaman az geliyor diye düşünüyorsunuz.Aslında iki taraf içinde adaletli bir oran koyulmuş.

Eğer oyunu kazanırsanız karşı tarafında seyirci sayısının yüzde 10’nunu alırsınız.Aynı şekilde kaybettiğiniz takdirdede yüzde 10 gitmektedir.Genellikle oyuncular kaybettikten sonra düşük seyircisi olan birisini yendikten sonra orantısız olduğunu düşünmektedir.

Kategoriler
Oyun Haberleri

Online Kafa Topu oyununda artık herkes kaçıyor

Online kafa topu oyunu artık tam anlamıyla tamamlanmıyor.

kafa topu online hile

Son zamanlarda akıllı telefonlarda en çok oynanan oyunlar arasınad online kafa topu oyunu gelmektedir.Online olarak oynandığı için çok popüler olan oyununda her hafta birinciye’de ödüller verilmektedir.Fakat son zamanlarda artık oyunu oynayanlar maçların tamalanamamasından dolayı şikayetçi.

Oyun başladığında rakip eğer güçlü olduğunu görünce yada fark açılmaya başlayınca hemen telefonun wi-fi bağlantısı yada veri bağlantısı kapatılarak oyundan kaçmalar artmaya başladı.Eğer oyunu direk kapatırsanız seyirci sayınızda çok düşüş olacağı için internet bağlantısını kesmek tercih ediliyor. Diğer rakip içinse kolaylık olmuş oluyor.Liderlik yönünde hızla ilerlemiş ve puan almış oluyor.

Oyun yönetiminin bu tür internet kapatma gibi durumlarına çözüm almadığı sürece bu tarz karşılaşmalar çok yaşanacaktır.