GTA 5 Patch Sorunu Nasıl Çözülür?

2015 yılından bu yana bilgisayar formatında da olan ( Grand Theft Auto 5) kısa süre içerisinde oyuncuları tarafından büyük ilgi görerek en çok satanlar listesinde yerini aldı.

gta 5

Yüksek bir dosya boyutuna sahip olan GTA 5 oyunu, online olarak ya da yamalarını indirerek oynamak mümkün. Ancak yamaları indirilmeyen bu oyunun normal koşullarda oynanması mümkün değil. GTA 5 patch sorunları olarak adlandırılan bu sorun zaman zaman bilgisayarlara format attıktan sonra da meydana gelebiliyor.

GTA 5 oyununu steam üzerinden satın almayıp indirmediyseniz yine bir sorun ile karşılaşabiliyorsunuz. Steam’a bağlı olmadan oynanmaya çalışılan bu oyun açılırken zaman zaman sunucu hatası verebiliyor. Peki GTA 5 patch sorunu bu koşullar altında nasıl çözülür?

Adım Adım Sorunlardan Kurtulun

Eğer bir Windows 7 sürümü kullanıyorsanız ilk olarak başlat menüsü üzerinden çalıştır sekmesine gidip CMD yazıp ENTER tuşuna basın. Komut sistemini çalıştırdıktan sonra cd c:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V yazarak yine enter tuşuna basın. Daha sonra da GTAVLauncher.exe -verify -noChunkedDownload yazarak enter tuşuna basın ve yamanın incelenmesini bekleyin. Eğer yüklerken başka bir klasör seçilir ise o zaman farklı komutlar gerekebiliyor.

Son olarak bu sefer de GTAVLauncher.exe -verify –noChunkedDownload komutunu yazarak yine enter tuşuna basın ve yamasının indirme işlemini başlatarak sorunsuz bir şekilde oyunun keyfini çıkartın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir