Android HaberleriDonanım Haberleri

Samsung Galaxy A8 Görselleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy A8 Görselleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy A8

Güney Kore menşeili akıllı telefon ve teknoloji ürünleri üretici firması Samsung tarafından geliştirilen yeni model Samsung Galaxy A8’in yeni görsellerinin sızdırıldığı ifade edildi. Samsung tarafından geliştirilen çeşitli akıllı telefon modellerinin yanında ekonomik olarak piyasaya gireceği ifade edilen Galaxy A8 modeline ilişkin görsellerin yayınlandığı ifade edildi.

Gerçekleştirilen Benchmark testlerinde ortaya çıkan sonuçlarda 5.5″ ekran büyüklüğüne sahip olduğu ifade edilen cihazın gelen görsellerden 5.7″ ekran büyüklüğüne sahip olarak satışa çıkartılacağı değerlendirmesi gerçekleştirildi.

1920*1080 Full HD Super Amoled 5.7″ ekran ile satışa çıkartılacağı ifade edilen Galaxy A8 modelinin MicroSD ile arttırılabileceği ifade edilen 16 GB dahili depolama alanına sahip olacağı, 2 GB sistem belleği ile satışa çıkartılacağı belirtilirken arka yüz kamerasının 16 MP olarak belirtildiği, ön yüz kamerasının ise 5 MP olarak satışa çıkartılacağı belirtiliyor.

Google Android 5.1.1 Lollipop ile satışa çıkartılacağı ifade edilen cihazın 3.050mAh batarya ile satışa çıkartılacağı ifade edildiği, 157.7mm * 76.7mm * 5.9mm bir tasarım ile satışta olacağı belirtilirken cihazın 140 gram ağırlığında olacağı, Qualcomm Snapdragon 615 yonga seti ile piyasaya gireceği, 4G LTE desteği ile piyasaya sürüleceği belirtilirken cihazın satış fiyatı ve hangi ülkelerde satışa sunulacağı ile ilgili kesinleşmiş bir açıklama henüz gerçekleştirilmedi.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu