Donanım Haberleri

Lenovo İdeaPad sistem kurtarma,yedekleme ve geri yükleme nasıl yapılır?

Lenovo sistem kurtarma hakkında bilgi arıyorsanız bu yazımız tam size göredir.

YENİ BİR SİSTEM YEDEKLEME İŞLEMİ İÇİN YUKARIDAKİ ADIMLARI YAPINIZ.
YENİ BİR SİSTEM YEDEKLEME İŞLEMİ İÇİN YUKARIDAKİ ADIMLARI YAPINIZ.

Sistem bölümünü başlangıçtaki durumuna veya daha önce oluşturulan bir yedekleme noktasınag geri yükleyebilirsiniz.Sistem bölümünü geri yüklemek için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

İlk olarak Windows’ta, Novo düğmesine basın veya Lenovo OneKey Recovery sistemini başlatmak için Lenovo OneKey Recovery çift tıklayınız. System Recovery (Sistem Kurtarma) düğmesini tıklayın.Bilgisayarınız kurtarma ortamında yeniden başlatılacaktır.

Sistem bölümünü başlangıçtaki durumuna veya daha önce oluşturulan bir yedekleme noktasına geri yüklemek için ekranda verilen talimatları takip ediniz.

Not-1: Kurtarma işlemi geri döndürülemediğini sakın unutmayınız.kurtarma işlemini başlatmadan önce saklamak istediğiniz tüm verileri sistem bölümlerine yedeklediğinizden emin olun. Kurtarma işlemi zaman almaktadır.Bu nedenle kurtarma işlemi sırasında bilgisayarınızın güç adaptörünü sakın çıkarmayınız.Kurtarma işlemi sırasında bilgisayarınız voltaja bağlı olsun.

Eğer windows başlamıyorsa Lenovo OneKey Recovery sistemini başlatmak üzere aşağıdaki adımları uygulayınız.

Bilgisayarınızı kapatın ve Novo Novo basınız.Novo Button Menü (Novo Düğmesi Menüsü) altından System recovery (Sistem Kurtarma) seçimini yapın ve Enter tuşuna basınız.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu