Donanım Haberleri

GoPro Yeni Ürün Hero+ LCD Modelini Tanıttı

GoPro Yeni Ürün Hero+ LCD Modelini Tanıttı

Hero+ LCD

Kişiselleştirilebilir kamera olma özelliği ile sektörün tartışmasız lideri konumundaki GoPro’nun başlangıç seviyesi modelleri arasına bir yenisi daha eklendiği ve ekonomik fiyat politikası izlenerek bu ürünün piyasaya giriş yapacağı belirtildi. Ürünün Hero+ LCD olarak adlandırıldığı belirtilirken cihazın benzerlerine nazaran oldukça ekonomik olarak satışa sunulacağı ifade edildi.

GoPro’nun üretmiş olduğu diğer modellerde olduğu üzere 40 metre derinliğe kadar su geçirmeyen bir özelliğe sahip olduğu belirtilen bir kılıf ile satışa sunulacağı ifade edilirken 8 MP fotoğraf kamerası ve Full HD çözünürlükte 1080p/60 video çekebilme özelliğine sahip bir cihaz olarak kullanıcı karşısına çıkacağı değerlendirmesi yapıldı.

GoPro tarafından geliştirilen bir önceki HERO modelinden HERO+ Lcd modelinin en büyük farklarından bir tanesi dokunmatik ekranı olduğu belirtilirken dokunmatik ekranın kayıt esnasında çeşitli fonksiyonların kullanılmasına olanak sağladığı belirtildi. Ayrıca kayıt altına alınan videoların bu ekran aracılığı ile izlenebildiği ifade edilirken yeni cihazın bütünleşik Bluetooth ve Wi-Fi teknolojisine de sahip olarak kullanıcı karşısına çıkacağı değerlendirmesi yapıldı. Cihazın depolama alanının 64 GB’a kadar yükseltilebildiği ifade edilirken Amerika Birleşik Devletleri’nde satışa sunulacak fiyatın 300$ olacağı belirtildi.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu