Apple iOS Haberleri

iPhone 6s Plus Yerine Ne Alabilirim

iPhone 6s Plus ve Fiyatı 

iphone 6plus

iphone 6s Plus modeli Türkiye üzerinde satışa çıktı. ancak fiyatı o kadar sağlam ki, insanlar almak istese de düşünüyor. bu telefonun yerine acaba başka ne satın alabilirim? diye düşünenler için güzel bir makale hazırladık.

2. El Araba Alınabilir

iPhone 6 Plus ” 3650-3800 Tl” arasında fiyatlarla satılmakta. taksitle alma şansınız olursa eğer 4000 Tl’yi buluyor. ülkemizde bu paraya Araba satın alınabilir. Örneğin ” Murat-131″ ve ” Reneult” marka arabalar rahatlıkla satın alınabilir. eski olsalar da hala sağlam arabalar.

murat131

Notebook ve Macbook

Windows Notebook Modellerinden rahatlıkla satın alınır. işletim özellikleri olarak harika olan Macbook modelini alaral, işlem özelliği olarak daha fazla iş yapabilirsiniz.

macbook

– Özelliği Büyük Buzdolabı Alınır

Buzdolabı ve bazı beyaz eşyalar çok rahat alınabilir. 1500-2000 Tl arasında Buzdolabı modellerini alabilirsiniz. eviniz için en uygun, teknik ve alan kapasitesi oldukça verimli olan bir buzdolabı modelin almak çok kolay olur.

buzdolabı

– Akıllı Televizyon Alınabilir

Bu fiyata 4K Özellikli, Full HD ve her türlü sosyal ortama uyumlu Akıllı Televizyon alınabilir. Fiyat olarak 2500TL arasındadır ve telefon yada Bilgisayarın yaptıklarını yapabilme özelliğine sahip bir televizyon alınabilir.

akıllı televızyon

Görüldüğü gibi iphone 6s Plus modelinin fiyatına ülkemizde çok değerli ürünler alınabilir. işe yarayan daha çok ürün var. ihtiyaca göre bunlar alınabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu