Apple iOS Haberleri

İOS 9 sorunlarından sonra İOS 9.1 gelecek

ios 9 sorunlarıİOS 9 sorunlarından sonra İOS 9.1 gelecek

İOS 9 güncellemesi 16 eylül 2015 günü yayınlandı.Milyonlarca kullanıcı güncellemeri yaptıktan sonra telefonlarını test etmeye başladı.

İOS 9 hakkında bir çok şikayet geliyor.Kullanıcılar çoğunlukla telefonlarının şarjı çabuk bitmesinden ve bazı performans sorunlarından dolayı ne yapacağını bilmiyor.Fakat bu güncellemenin sıkıntılı olduğunu Apple biliyor ve yakında zamanda İOS 9.1 güncellemesi yayınlanacak.Apple’nın İOS 9.1’i test ettiği son gelen haberler arsında yer almaktadır.

İOS 9.1 ne zaman geleceği ise malesef bilinmiyor.İOS 9 hakkında şikayetler arttıkça güncellemenin gecikmeyeceğine kesin gözüyle bakılmaktadır.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. İos9 dan sonra hücresel veride kapattığım Instagram, Snapchat gibi uygulamaları şuan aktifleştiriyorum. Ama aktifleşmiyor 3G ile instagrama vs giremiyorum. Bi önerisi olan var mı?

  2. Adem anı sorun bendede mevcut çözümünü bulursan. Bana buradan bildirebilirsen sevinirim

  3. Arkadaşlar ben hücresel veri ile ilgili bi çözüm buldum belki geçici bir çözüm olabilir bir deneyin isterseniz.. Telefona ne kadar uygulama indirdiyseniz hepsini silin bir tane bile uygulama kalmasın.. iTunes’a dahil bu uygulamaları kesinlikle yedeklemeyin.. Ardından ayarlar bölümünden telefonunuzu tüm ayarları sil yapıp telefonunuza format atın ve WiFi ile uygulamalarınızı tekrar en bastan yükleyin.. Yükledikten sonra sakın ama sakın hücresel veri bölümünden uygulamalarınızı kapatmayın kapatırsanız eğer en başa dönersiniz.. iOS yeni güncelleme gelene kadar bu şekilde kullanın.. İnternet kotanız çok gidebilir ama idare edin..

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu