İOS 9.3 nasıl? İOS 9.3 sorunları ve yorumlarınızı bekliyoruz

İOS 9.3Public Beta 1 Nasıl Yüklenir?

ios 9.3

Geçtiğimiz günler içinde İOS 9.3 Beta sürümünü yayınlamış olan Apple; halka tamamen açık olan sürümü İOS 9.3 Public Beta 1’le yeniden karşımıza çıktı.

Apple’ın halka açık olan bu sürümü daha çok kişinin denemesi ben yeni yapılacak sürümün daha da kuvvetlendirilmesi amacını taşımaktadır. Bu sayede problemsiz final güncellemesi yapılacak.
İOS 9.3 Public Beta 1’in nasıl yükleneceğini bilmiyorsanız aşağıdaki makalemizden öğrenebilirsiniz.

İOS 9.3 ile Birlikte Gelen Yenilikler

Bu sürüm ile beraber cihazın saatine uygun olarak; akşam zamanlarında kullanım esnasında gözünüzü rahatsız eden renkler değiştirilerek gündüz yine eski haline çevrilir. Notlar uygulamasında ise; parmak izinizle ya da şifre kilidiyle birlikte güvenlik sağlanabiliyor. Bundan başka; tarih ya da alfabetik sıralama gerçekleştirilebiliyor. Haberler uygulaması ise; takip ettiğiniz konuları şahsınıza özel bir hale getirerek sürekli takip etmenizi sağlayacak.

Kullanışlı bir şekle getirilen CarPlay’le Apple Music’ten dilediğiniz şekilde albüm dinleyebilirsiniz. Harita üstünde; benzin istasyonu, restoran ve diğer alanları özgür şekilde görebilirsiniz. Yeni sürümde ilk kez; aynı İPhone’a daha çok Apple Watch tanımlı hale getirebilirsiniz.

İOS 9.3 Public Beta 1 Nasıl Yüklenir?

İlk olarak Apple’ın Beta yazılım programına kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olmak için; beta.apple.com adresine giderek Apple şifreniz ile oturum açın. Kayıt işlemi bittikten sonra; İOS sekmesinin içinde bulunan enroll your İOS Device bağlantısını tıklayarak gelen sayfadaki adımları tek tek uygulayın. Yedekleme işlemleriniz bittikten sonra ardından; gerekli profil öğesini İOS aletinize yükleyin.

İOS 9.3 Sorunları var mı?

İOS 9.3 yükleyenlerden bu sürüm hakkında yaşadıkları sorunlar hakkında yorumlar bekliyoruz.

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

19 Yorum

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir