Kategoriler
Apple iOS Haberleri

İOS 12 sorunları var mı? İOS 12 şarj süresi ve performans yorumları

İOS 12 sorunları, İOS 12’de yaşanan sıkıntılar konusunda paylaşım platformu açmak istedik.

Bildiğiniz üzere Apple’ın ürünlerinde İOS işletim sistemi kullanılmaktadır. 17 Eylül itibariyle İOS 12 işletim sistemi kullanıcılara dağıtılmaya başlayacak. İOS 12 işletim sistemi saat 20:00 gibi başlayacak ve tüm modellere gelmesi 2-3 saat civarında sürecektir.

Apple her güncelleme de cömert olduğu gibi bu İOS 12 güncellemesinde de oldukça cömert davrandı. Akıllı telefon modellerinde iPhone 5s ve sonrasına çıkan yeni iPhone’larda İOS 12 güncellemesini alacaktır.

Bizim bu konuyu açmamızdaki amaç İOS 12 sorunları var mı yok mu sorusuna cevap vermek içindir. Daha önce yayınlanan İOS güncellemelerin de ilk günlerde ufak tefek problem ortaya çıkmaktaydı. Örnek vermek gerekirse İOS güncellemelerinden sonra bataryası çok çabuk biten ve Wi-Fi bağlantısında sorun yaşayanlar olmuştu.

İOS 12 yükleyen Apple kullanıcıların yaşadığı tecrübeleri bize yorum yazarak gönderirse çok memnun oluruz. Özellikle İOS 12 şarj süresi ve İOS 12 performansı konusunda görüşlerinizi bekliyoruz. Sizden gelen yorumlardan sonra İOS 12’ye geçiş yapmayı düşünenlere ön fikir vermiş olursunuz.

Yazar Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

“İOS 12 sorunları var mı? İOS 12 şarj süresi ve performans yorumları” için 3 yanıt

Merhaba iphone 7 plus cihazımda şarj ömrü bariz arttı. ios 11 de 24 saat giden şarj şu an 36-40 saatlere çıktı. Oldukça memnunum

Volkan Bey üşenmeden bize yorum yazdığınız için size teşekkür ediyoruz.

İos 12 de çok büyük bi oranda şarj sorunu var.12 yüklemeden önce şarj gayet iyiydi memnundum 12 yükledim şarj sorunu başımı agritmaya başladı.çok hızlı şarj tükeniyor.film felan izlemem oyun oynamam sadece internette kısa armalar ve whatsapp yazışmalar yaparm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir