Apple iOS Haberleri

İOS 10 sorunları neler? Yüklenir mi

İOS 10 sorunları hakkında bir tartışma sayfası açmak istedik.

ios 10 yüklenir mi

Apple son yaptığı etkinlikte 13 eylül 2016 günü yayınlanacağı bildirilen İOS 10 sürümü son hızla kullanıcılara dağıtılmaya devam ediyor.iPhone ve iPad kullanıcıları İOS 10’u indirmek için heyecanlanıyor.Fakat daha önceki sürüm güncellemelerinden dolayı bu sefer İOS 10’a daha tedirgin yaklaşmaktadır.Bildiğiniz üzere daha önceki İOS genel değişimlerinde büyük sorunlar çıkmıştı ve birçok kişi eski sürüme dönmek istemişti.Apple sahipleri İOS 10 yüklemeden önce bu sefer internette ilk olarak bir ön araştırma yaparak yüklemek istiyor.Özellikle İOS 10 ile batarya tüketimi ve performans yönündeki artı ve eskiler iyice araştırılmaktadır.

Teknoscrool.com olarak bizde bu konuları tartışmak üzere bir sayfa açmak istedik.İOS 10 yükleyenlerden batarya ve performans yönünden yorumlar bekliyoruz.Sizlerden gelecek yorumlar ile yüklemeyi düşünenlere ön fikir vermiş olacaksınız.

İlk yorum Atalay isminde bir ziyaretçimizden gelmiştir.

Yorum:Bugün itibarıyla iOS 10 yükledim evet bazı eksikler giderilmiş fakat aşırı batarya tüketimi söz konusu, özellikle de oyunlarda ekranı yakınlaştırıp uzaklaştırdığınızda görüntüde donmalar gözükmekte grafikle ilgili hatalar mevcut..(telefon iPhone 6S)

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Bende yükledim ios 10 u ama telefon donuyor sürekli ayrıca şarj beklemedeyken bile bitiyor hemen. Herhangi bir uygulamaya 2 nci kez girdiğinizde kullanabiliyorsunuz.

  2. Cihazim iphone6. IOS 10 a gecince iyice sacmaladi telefonum. Wi fi tamamen koptu, baglaniyor ama kopukluklar oluyor ve once oyunlarda basladi simdi instagram ve face te basladi. Hat internetimde sorun yok. Wi fi olunca sorun oluyor ama ayni wi fi baska marka telefonlarda sorunsuz ve hizli calisiyor. Wi fi ayarlarini sifirladim yeniden bagladim ama hala duzelmedi. Ayrica programlardan atiyor kapaniyor. Programlarin hepsini guncelledigime ragmen. Arka plani kapatmak icin de iki kere orta tusa tikliyorum ve programlar sag sola kayiyor gitmiyor. Hepsini bosverdim wi fi kullanamiyorum bu nasil bir guncelleme ya!

  3. BERBAT REZİL OLDUM NEFRET ETTİRDİ BANA EN SONUNDA APLLE GÜNCELLEME GÜNCELLEME BUKADAR SAÇMA BİR YAZILIM SORUNU GÖRMEDİM TELEFONUMU KIRDIRCAK EN SONUNDA APLLE SAKIN YÜKLEMEYİN SAKIN BEN BİN PİŞMANIM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu