Apple iOS Haberleri

Apple Watch yazılım güncelleme nasıl yapılır?

Apple Watch yazılım güncellemesi konusunda bilgi arıyorsanız bu yazımız tam size göre diyebiliriz.

apple-watch-guncelleme

Bir takipçimiz Apple Watch’ı yeni aldığını ve nasıl yazılım güncellemesi yapabileceği konusunda bizden destek istemiştir.Apple Watch akıllı saatler arasında en çok tercih edilen model olduğunu söyleyebiliriz.Güzel tasarımı ve sağlamlığı ile dikkat çeken Apple Watch’ın yazılım güncellemesini yapmak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

Apple Watch’unuzun yazılımını güncellemek için iPhone’unuzu kullanmanız gerekmektedir.Ayrıca telefonunuzda en son İOS sürümü yüklü olması gerekmektedir.Daha sonra Apple Watch’ın şarj oranının en az yüzde 50 olmasına dikkat ediniz.iPhone’unuzu Wİ-Fİ’ye bağlayınız.

1.Adım: iPhone’unuzda Apple Watch uygulamasını açın, Saatim sekmesine dokunup Genel > Yazılım Güncelleme sekmesine giriş yapınız.

2.Adım: Güncellemeyi indirin. iPhone parolanız veya Apple Watch parolanız istenirse bu parolaları girmeniz gerekmektedir.

3.Adım: İlerleme çubuğu görünüp tamamlanana kadar lütfen bekleyiniz.Güncelleme yapılırken Apple Watch’ı sakın yeniden başlatma yada telefon ile saati kesinlikle uzaklaştırmayınız.

Güncelleme işlemi biraz uzun sürebilir.Güncelleme bittikten sonra Apple Watch kendiliğinden yeniden başlayacaktır.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu