Android Haberleri

WhatsApp’ta engellendiğinizi nasıl anlarsınız

WhatsApp’ta engellendim mi?

engellendiğimi nasıl anlarım

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp her geçen gün kullanıcı sayısı artmaya devam ediyor. WhatsApp’ta biri tarafından engellenip engellenmediğiniz nasıl anlarsınız.

Sizden mesaj almak istemeyenleri anlayabilmek için bir kaç bakmanız gereken yerler vardır.Fakat bunlar kesin olarak sizi engellediği anlamına gelmemektedir.Söz konusu şüphelendiğiniz kişinin profil fotoğrafını ve son çevrimiçi olma tarihini göremiyorsanız ve gönderiğiniz mesajlar sadece tek onay işareti olarak gözüküyorsa whatsApp’ta engellenmiş olabilirsiniz.Bu adımlar yüzde yüz engellendiğiniz anlamına gelmemektedir.

Neden derseniz WhatsApp profil fotoğrafı kullanma zorunluğu getirmemektedir.Son çevrim içi olma tarihinide WhatsApp gizleme imkanı sunmaktadır.

WHATSAPP’TA KİŞİ NASIL ENGELLENİR

WhatsApp’ta istemediğiniz kişiyi engellemek için sohbet ekranını açın ve menü düğmesine dokunun.Daha fazla seçeneğine bastıktan sonra Engelle seçeneğine basınız.İOS işletim sistemine sahip telefonlardada engelleme seçeneğine Sohbet ayarlarından ulaşabilirsiniz.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu