Android Haberleri

HTC M10 İnceleme ve Çıkış Tarihi

HTC M10 Sizlerle

HTC Akıllı telefon piyasasından uzak kalmamak ve daha yeni telefonları üreterek, insanların merakını çekmek istiyor.  bundan önceki modelleri, açıkça o kadar ses getirmedi.  ama yeni modellerde adından söz ettirmek ve daha kısa sürede daha çok satış yapmak için uğraş verecek. HTC M10 Modeli, markanın  bu konudaki girişimlerine en güzel örnek. tasarımı, inceliği, donanım ve İşletim özelliklerine kadar, her türlü açıdan markanın değerini yükse tutacak bir telefon.

HTC M10, ilk olarak tasarımı söz konusu. Metal kasa ve parlak yüzeysel işlemeleriyle beraber, telefon bu konuda ciddi atılımları yapmış.  Telefonun arka kısmında,  markanın büyük ve görsel açıdan sağlam Logosu bulunuyor. Elle tutuş çok  rahat. ayrıca dokunmatik özelliklerini de parmak algılaması çok daha süper bir şekilde.

HTC M10 Modelinde, Kamera desteği de gerçekten çok teknik ve çok ilgi çekici.  Kamera özelliği tam ” 27 Piksel” olacak.  FULL HD çekimleri sayesinde, Falsh LED desteği de sizlere sunulacak. telefonda Kamera özellikleriyle beraber, ciddi anlamda yeni bir Kamera tekniği de geliyor.  HTC, Kamera konusunda çok ileri seviyede güzel bir destek verecek.

htc-m10-inceleme

Snapdragon 810 İşlemci ve sonradan gelişecek olan güncellemelerle beraber, telefon bazı sorunları da ortadan kaldırmaya geliyor.  Donmalar yada yüklenme sonucunda Isınmalar  da olmayacak.  Grafik düzenleyici ve bu sayede daha net ifadeler sizleri bekliyor. 4 GB RAM Desteği de telefona ayrı bir hava katarken, aynı zamanda, MİCROSD kart desteğiyle beraber de, hafıza konusunda baya bir gelişmiş Arayüz olacak.

HTC M10 2016 ilk çeyreğinde raflarda yerini alacak. satış fiyatı henüz belli olmasa da, telefonun özelliklerine en uygun satış fiyatı belirlenecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu