Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

HTC M10 özellikleri nasıl olacak

HTC M10 Yakında Geliyor

htc m10

HTC markası aslında Akıllı telefon piyasasında son kozlarını oynuyor. HTC markası Android odaklı telefonlarda, son zamanlarda gerçekten duran bir performans sergiliyor. HTC bu nedenle daha sağlam ve daha akılda kalacak olan telefonları üretmeye çalışıyor.

HTC M10 2016 yılında raflardaki yerini alacak. HTC markasının bu akıllı telefon modeli, diğer modellere oranla daha güçlü ve çok daha kaliteli performansa sahip olacak. Tasarımı ilk öne çıkan özelliği, Metal kasa ve üzerinde HTC markasının çok daha belirgin hatlarda olması sayesinde, harika bir görünüm sizleri bekliyor. Elle tutuş ve dokunmatiğe dokunuşlar çok daha keyifli bir hassasiyete sahip oluyor.

Snapdragon 810 İşlemcisi de bu telefonda yer alacak. Telefon o kadar kalite ve o kadar ileri düzey bir performansa sahip olacak ki, kullanırken bunu anlayacaksınız. Snapdragon işlemcisi sayesinde, donmalar yada aşırı yüklenmeler gibi nedenlere bağlı olarak da kasmalar asla olmayacak. Kullanıcıların en çok korktukları ” Isınma” sorunu da bu telefonda görülmeyecek.

4GB RAM özelliği ve artırılabilir MİCROSD kart desteğiyle beraber, bu telefon sizi memnun edecek. HTC son modelinde harikalar yaratmaya devam ederken, 27 MP HD çözünürlük kalitesinde olan Full çekim kamera özelliği de bu telefona özgü bir durum. SONY modellerinden sonra, 27 MP kameraya ilk kez çıkılacak gerçekten. Bunu başaracak olan HTC, bu konuda aşırı mutlu. Markanın hayranları şimdiden bu telefonu beklemeye başladı . Bataryası yaklaşık olarak ” 3000 Mah” kapasitesinde olacak. bu sayede pil ömrü uzayacak ve daha uzun süreli telefon kullanmış olacaksınız.

Kategoriler
Android Haberleri

HTC M10 İnceleme ve Çıkış Tarihi

HTC M10 Sizlerle

HTC Akıllı telefon piyasasından uzak kalmamak ve daha yeni telefonları üreterek, insanların merakını çekmek istiyor.  bundan önceki modelleri, açıkça o kadar ses getirmedi.  ama yeni modellerde adından söz ettirmek ve daha kısa sürede daha çok satış yapmak için uğraş verecek. HTC M10 Modeli, markanın  bu konudaki girişimlerine en güzel örnek. tasarımı, inceliği, donanım ve İşletim özelliklerine kadar, her türlü açıdan markanın değerini yükse tutacak bir telefon.

HTC M10, ilk olarak tasarımı söz konusu. Metal kasa ve parlak yüzeysel işlemeleriyle beraber, telefon bu konuda ciddi atılımları yapmış.  Telefonun arka kısmında,  markanın büyük ve görsel açıdan sağlam Logosu bulunuyor. Elle tutuş çok  rahat. ayrıca dokunmatik özelliklerini de parmak algılaması çok daha süper bir şekilde.

HTC M10 Modelinde, Kamera desteği de gerçekten çok teknik ve çok ilgi çekici.  Kamera özelliği tam ” 27 Piksel” olacak.  FULL HD çekimleri sayesinde, Falsh LED desteği de sizlere sunulacak. telefonda Kamera özellikleriyle beraber, ciddi anlamda yeni bir Kamera tekniği de geliyor.  HTC, Kamera konusunda çok ileri seviyede güzel bir destek verecek.

htc-m10-inceleme

Snapdragon 810 İşlemci ve sonradan gelişecek olan güncellemelerle beraber, telefon bazı sorunları da ortadan kaldırmaya geliyor.  Donmalar yada yüklenme sonucunda Isınmalar  da olmayacak.  Grafik düzenleyici ve bu sayede daha net ifadeler sizleri bekliyor. 4 GB RAM Desteği de telefona ayrı bir hava katarken, aynı zamanda, MİCROSD kart desteğiyle beraber de, hafıza konusunda baya bir gelişmiş Arayüz olacak.

HTC M10 2016 ilk çeyreğinde raflarda yerini alacak. satış fiyatı henüz belli olmasa da, telefonun özelliklerine en uygun satış fiyatı belirlenecek.