General mobile android one Android 6.0 marshmallow sorunları var mı?

General mobile android one Android 6.0 marshmallow telefonu nasıl değiştirdi?

android marshmallow

Android işletim sistemine sahip telefonlar heyecanla Android Marshmallow sürümünü bekliyor.Bir çok telefon bu güncellemeyi malesef alamıyacak.Alacak telefonların arasındada yüksek performanslı telefonlar şanslı olacak.General mobile android one telefonu marshmallow sürümü alacağı daha önce netleşmişti.

Cuma günü general mobile android one kullanıcıları güncelleme uyarısı ile karşılaştı.Bu telefon son android sürümünü cuma günü akşam almaya başladı.Telefonu baştan aşağı değiştiren bu güncelleme sonrasında android one kullanıcılarından yorumlar bekliyoruz.

Güncelleme sonrasında android one şarj süresi ne kadar gidiyor ve performans olarak nasıl bir değişim olduğu konusunda görüşlerinizi paylaşırsanız çok memnun oluruz.

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

11 Yorum

 1. Yunus Emre Aldemir

  10 Kasım 2015 at 13:05

  GM android one kullanıyorum marshmellow ile hafıza kartını artık geçerli hafıza yapabiliyoruz, sarja pek etkisi olmadı, tüm uygulama izinlerini ayrıntılı bir şekilde görüp ayarlanabilir olmuş, kilit ekranındaki telefon simgesi yerine mikrofon var (google asistan) bu da bize önümüzdeki günlerde asistan daha aktif olacağını gösteriyor bunların dışında pek de bi değişiklik yok gibi…

 2. Teknoloji

  10 Kasım 2015 at 19:45

  Yunus emre Bey güzel yorumunuz için çok çok teşekkür ederiz.Marshmallow sürümü sonrasında herhangi bir sorun olursa bize yazarsanız çok memnun oluruz.

 3. hakan

  12 Kasım 2015 at 19:28

  Cok guzel oldu bu guncelleme

 4. Batuhan

  16 Kasım 2015 at 21:54

  Bir değisiklik yok sarj ayni sadece menu kaydirma yukaridan asagiya dogru olmus sonra ust menu cubuguna rahatsiz etmeyin kisayolu getirilmis bide telefonun dokunmatik algila sistemi yavasladi.

 5. Ali

  17 Kasım 2015 at 21:01

  Android 6 güncellenmesini aldım uygulama izinleri çıkan herşey iyi güzel eyvallah ama kendi telefonum da olan ve forumlardan gördüğüm kadarıyla güncellemeyi yapan benimle birlikte bazı kişilerde şarj sorunu baş göstermiş durumda güncellemeden sonra uyku modunda sorunlar olduğunu söyleyebilirim güncellemeden önce akşam %100 bıraktığım şarj en fazla %5 düşüyordu ( o da arkaplanda uygulamayı açık unutursam) fakat güncellemeden sonra telefonu %100 bıraktığında %80 hatta %75 olduğunu görüyorum

 6. Emre

  18 Kasım 2015 at 18:47

  Kardeş marşmalov yüklediğim pişmanım telefon sürekli kasıyor dokunmatik zaten işlemez hale geldi sayılır ben lolipop geri geçicem yardımcı olursanız sevinirim lolipop nasıl geri geçerim

 7. Eren

  20 Kasım 2015 at 20:08

  Şarj çok çabuk bitiyor

 8. Talat

  26 Kasım 2015 at 16:48

  Android one kullanıyorum. Şarj süresi bariz şekilde etkilendi kendi kendi bitiyo nerdeyse, kasma ve dokunmatik hassasiyetinde azalma var. Özetle sıkıntılı…. Eskisi daha iyidi.

 9. Teknoloji

  27 Kasım 2015 at 10:47

  Yorumunuz için çok teşekkür ederiz Talat Bey,

  Başka sorunlar varsa bize bildirirseniz çok memnun oluruz?

 10. Mustafa

  7 Aralık 2015 at 16:29

  Şarj ile ilgili sıkıntılar bendede mevcut giderilmesini bekliyorum yoksa genel anlamda marshmallow sürüm olarak gayet kullanışlı ilk çıktığında 5.1.1 e nasıl geri dönerim diye uğraştım şarj sorunu çözülürse kullanışlı (general mobile android one)

 11. Oğuz

  14 Mart 2016 at 20:27

  Slm 6.0 marşallow güncellemesini yükledikten sonra telefonumdaki bazı oyunlar çalışmıyor oyuna tıkladığımda malesef cs portable durdu diyor bilgisi olan varmı

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir