Android Haberleri

Galaxy S3 Mesaj Engelleme Nasıl Yapılır

Galaxy S3 Mesaj Engelleme Nasıl Yapılır?

s3 mesaj engelleme

Galaxy S3 Modeli geniş bir hayran kitlesi oluşturmuştu. Samsung bu modeli üzerinde, yoğun çalışmalar yaparak, çok iyi özellikleri telefona yükledi. Bununla beraber, telefon kullanımı olarak aşırı rahat. Donma ve ısınmalara karşı da korumalı. Galaxy S4 Modeline göre alt seviye kalsa da, yinede performans ve İşletim sistemi olarak son derece iyi durumda.

Galaxy S3 Mesaj Engelleme yapmayı bilmeyenler olabilir. Birkaç ufak ayarla beraber, artık size mesaj atan gereksiz uygulamaları anında engelleme yapacaksınız. bunun için ;

– Uygulamalar-Mesajlar-Seçenekler-Numarayı SPAM  olarak işaretlemeniz yeterli olacak

Mesaj gelmesini istemediğiniz bir numarayı, bu şekilde Spam olarak kaydedin ve kısa sürede artık size bu numaran mesaj gelmesi engellenmiş olur. Size atılan mesaj, Spam olacağı için, telefon bu mesajı kabul etmez. Yani telefona gelmeden yok olur. Ancak, Spam bölümüne numarayı kesinlikle kaydetmeniz gerekiyor.

Galaxy S3 Modelinde, Bu tarz güzel bir özellik var. Spam engellemesi yaparak, istediğiniz numarayı engellersiniz. Bu sayede SPAM olan numara, size mesaj attığını zanneder. Ama mesaj size ulaşmaz. Modelin bu özelliği de kullanıcılar tarafından en çok sevilen özellik olmuştu.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu