Android Haberleri

Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 edge plus marshmallow güncellemesi nasıl?

Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 edge plus marshmallow sonrasında sorunlar var mı?

Marshmallow note 5

Android işletim sisteminin sonuncusu olan Android 6.0 Marshmallow güncellemesi yavaş yavaş telefonlara gelmeye başladı.

Samsung modellerine marshmallow güncellemesi aralık ayında başlayacağı duyuruldu.İlk olarak Galaxy note 5 ve Galaxy S6 edge plus modellerine gelecek.Aralık ayında bu iki modele geldikten sonra acaba sorunların gidip gitmeyeceği merak ediliyor.

Galaxy Note 5 Marshmallow sorunları ve Galaxy S6 edge plus marshmallow güncelleme sonrasında şarj tüketimi ve performans konularında telefon sahiplerinden yorumlar bekliyoruz.Yaşadığınız sorunlar yada düzelen sorunlar hakkında mesajlarınızı beklemekteyiz.

Samsung’un galaxy s5 sonrasında üretilen modellere marshmallow güncellemesi gelecek.Galaxy S4 dahil alt modeller malesef bu güncellemeden nasibini alamıyacak.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. s6 edge plus kullanıcısıyım telefon çok güzel fakat donma sorunu var menude gezerken oyun oynarken vb şekilde can sıkıcı donmalar… sarj da günde iki kere takıyorum…. hızlı sarj sorunuda var orjınal sarj aletı takıom bırgun kablo sarj dıo öyle edıo bırgun hızlı sarj dıyo oyle edıo zararlımı yararlımı bılemedım. ekran parklaklıgı sorunuda var en yuksek duzeyde ıken parlaklık kendı kendıne gıdıp gelıo. aslında ufak sorunlar fıyatı yuksek bır tel oldugu ıcın can sıkıcı oluyor samsgun önce teknık olarak ılerlemesı lazım
    iyi günler bu guncelleme gelırse bakalım duzelecekmı..

  2. Android 5 kullandığımda saat 14.00 te şarjım %70 te olurdu. Marshmallow yükledikten sonra aynı saatte şarjım tam %50 de. Sözde şarj süresini uzattıklarını iddia ettikleri bu sürümü yükleyince daha iyi anlayacağınızı düşünüyorum. Berbat bir durum. Güncellemeyi kaldırmayı düşünüyorum.

  3. Güncelleme berbat. Audax Custom Rom ile sorunu bir nebze çözdüm fakat bu sefer de şarj 2şer 2şer iniyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu