Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 edge plus marshmallow güncellemesi nasıl?

Galaxy Note 5 ve marshmallow sonrasında sorunlar var mı?

Marshmallow note 5

Android işletim sisteminin sonuncusu olan Android 6.0 Marshmallow güncellemesi yavaş yavaş telefonlara gelmeye başladı.

Samsung modellerine marshmallow güncellemesi aralık ayında başlayacağı duyuruldu.İlk olarak Galaxy note 5 ve Galaxy S6 edge plus modellerine gelecek.Aralık ayında bu iki modele geldikten sonra acaba sorunların gidip gitmeyeceği merak ediliyor.

Galaxy Note 5 Marshmallow sorunları ve Galaxy S6 edge plus marshmallow güncelleme sonrasında şarj tüketimi ve performans konularında telefon sahiplerinden yorumlar bekliyoruz.Yaşadığınız sorunlar yada düzelen sorunlar hakkında mesajlarınızı beklemekteyiz.

Samsung’un galaxy s5 sonrasında üretilen modellere marshmallow güncellemesi gelecek.Galaxy S4 dahil alt modeller malesef bu güncellemeden nasibini alamıyacak.

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

4 Yorum

 1. s6 edge sorunlu

  29 Aralık 2015 at 13:12

  s6 edge plus kullanıcısıyım telefon çok güzel fakat donma sorunu var menude gezerken oyun oynarken vb şekilde can sıkıcı donmalar… sarj da günde iki kere takıyorum…. hızlı sarj sorunuda var orjınal sarj aletı takıom bırgun kablo sarj dıo öyle edıo bırgun hızlı sarj dıyo oyle edıo zararlımı yararlımı bılemedım. ekran parklaklıgı sorunuda var en yuksek duzeyde ıken parlaklık kendı kendıne gıdıp gelıo. aslında ufak sorunlar fıyatı yuksek bır tel oldugu ıcın can sıkıcı oluyor samsgun önce teknık olarak ılerlemesı lazım
  iyi günler bu guncelleme gelırse bakalım duzelecekmı..

 2. Cemil Yıldız

  28 Şubat 2016 at 14:01

  Android 5 kullandığımda saat 14.00 te şarjım %70 te olurdu. Marshmallow yükledikten sonra aynı saatte şarjım tam %50 de. Sözde şarj süresini uzattıklarını iddia ettikleri bu sürümü yükleyince daha iyi anlayacağınızı düşünüyorum. Berbat bir durum. Güncellemeyi kaldırmayı düşünüyorum.

 3. Ümit

  14 Mayıs 2016 at 11:38

  Note 5 marsmalow sonrası çok çabuk bitiriyor şarjı

 4. ALPEREN DEMİR

  3 Aralık 2016 at 22:17

  Güncelleme berbat. Audax Custom Rom ile sorunu bir nebze çözdüm fakat bu sefer de şarj 2şer 2şer iniyor

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir