Android Haberleri

Android Uygulamalarında Bulunan Reklamlar Nasıl Engellenir?

Android Uygulamalarında Bulunan Reklamlar Nasıl Engellenir?

Android Uygulamalarında Bulunan Reklamlar Nasıl Engellenir?

Android’de yer alan uygulamalarda çıkan reklamları tamamen engellemek için cihazınızın root erişiminin olması lazım. Root erişimini tam olarak bilmiyorsanız bu konu ile ilgili olarak ön araştırma yapmalısınız.Cihazınızda Xposed framework kurulu halde ise, aşağıda anlatacağımız şekilde uygulamalardaki reklamları tamamen engelleyebilirsiniz.

Öncelikle Xposed Installer uygulamasını açarak Download tıklayın. MinMinGuard araması yapın. Modülün kartına dokunarak indirme sayfasının yer aldığı kısma gidin. Versiyon kısmına dokunarak Download’a tıklayın.

Ardından MinMinGuard’ı yükleyin. Yükledikten hemen sonra açmadan bekleyin. Daha sonra Done seçeneğine basın. Xposed Installer’ın olduğu sayfaya geri dönüş yapın ve MiniMinGuard yanına onay işaretini koyun. Daha sonra telefonunuzu tekrar başlatın.

Telefonunuz açıldığında MinMinGuard uygulamasını bularak uygulamalara erişin. Reklamlarını istemediğiniz uygulamaları seçerek işe başlayın. İsterseniz uygulamaların hepsini birden seçin. Ardından Settings’e tıklayın ve Show system apps işaretleyin.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu