Oyun Haberleri

Pokemon GO’da en çok avlanan Pokemonlar

Pokemon GO oyununda en çok bulunan Pokemon Türlerini seçiyoruz.

balbasaur

Pokemon GO oyunun popüler olmasının en büyük sebeplerinden bir tanesi ise kesinlikle sanal gerçeklik kategorisinde en iyi oyun olduğu gösterilmektedir.Teknoscrool.com olarak Pokemon GO oyununda sahip olduğunuz pokemonların hangileri olduğunu merak ediyoruz.A’dan Z’ye pokemon karakterlerinin isimlerini yazdık.Çok fazla pokemon olduğu için hangi pokemonların az bulunduğunuda bu sayede öğrenmiş olacağız.Her pokemon özelliklerine uygun bölgelerde bulunur. Su kenarlarından, çöllerde, şehrin arka sokaklarında veya alışveriş merkezlerinde olduğunu belirtmek isteriz.

Bütün pokemon GO karakterlerine sahip olmak gerçekten çok zor gibi gözükmektedir.Özellikle bulunması zor olan Pokemon Türlerini bakalım kimler bulacak.Anketimizde en çok sahip olduğunu pokemon karakterini seçmenizi rica ediyoruz.Eğer değerli bir pokemon karakteri yakaladıysanız öncelikli olarak onu seçmenizi öneriyoruz.

Eğer aşağıda bulunmayan karakter varsa bize lütfen yorum olarak yazın ve hemen listeye ekleyelim.Böylece Pokemon GO oyununda en çok bulunan pokemon türlerini bulmuş olacağız.

[poll id=”19″]

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu