Kategoriler
Oyun Haberleri

Pokemon GO hilesi çıktı

İşte bu….Pokemon GO hilesi çıktı…Maç başladı hemen gol geldi

pokemon go hilesi

Pokemon GO oyunu çıktıktan sonra çok kısa sürede çok büyük bir ilgi gördüğünü söyleyebiliriz.Pokemon GO oyununu telefonuna indirenler hemen sokaklarda,marketlerde,alışveriş merkezleri v.s. v.s. hemen hemen her köşede Pokemon avı başladı.Pokemon avlamak için mecburen sokaklarda gezmek zorundasınız.Hal böyle olunca bazen pokemon avlamak zor gelebilmektedir.

Türk milleti olarak hemen internette Pokemon GO hilesi çıktı diyebiliriz.Youtube.com’da bir kullanıcı Pokemon GO hilesi başlığı altında bir video paylaştı.Pokemon GO hilesi kullanarak oynamak isteyenler kesinlikle olacak.Özellikle gezmeden yorulmadan pokemon avlamak isteyenler tercih edecek.Aslında Pokemon avlamak için sokaklarda gezerken bir yandan da spor yaptığınızı unutmayın.Fakat uyuşuk ve kolaya kaçanlar Pokemon GO hilesini deneyecektir.Videoyu paylaşan kişi Pokemon GO hilesi kullandığınız ortaya çıkma ihtimali yüksek olduğunu ve ban yiyip bir daha Pokemon GO oynayamıyacağınıda söylemiştir.

Pokemon GO hilesi nasıl yapılır?

Pokemon GO hilesi olarak videoda sahte konum almaya yarayan uygulamalardan yararlandığını belirtmiştir.Sahte konum uygulamasını çalıştırdıktan sonra Pokemon GO oyununda istediğiniz noktaya gidecebileceksiniz.Pokemon GO oyunu GPS ile uydu bağlantısı ile yerinizi bulmaktadır.Sahte konum uygulaması ile kendinizi istediğiniz yerde gösterebilirsiniz.Bu açığa yakın zamanda Pokemon GO yapımcı şirketi engel koyacaktır.Tavsiyemiz hem oyun oynarken spor yapmanız ve kolaya kaçmamanızdır.

Pokemon GO hilesi hakkında görüşlerinizi bekliyoruz.

Yazar Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir