Oyun Haberleri

GTA V kolay para kazanma yöntemleri

GTA V oyunu milyonlarca kişi tarafından büyük bir ilgi ile oynanmaktadır.Oyunun gerçekçi grafikleri ve detayları ile oyun daha güzel bir hale gelmektedir.

gta-v-para-kazanma

Bütün oyunlarda olduğu gibi GTA V oyununda da birçok hile bulunmaktadır.Fakat bu hilelerin arasında malesef para hilesi bulunmamaktadır.Fakat GTA V’de görev yapmadanda para kazanabilirsiniz.Teknoscrool.com olarak sizlere birkaç püf nokta vermek istiyoruz.

İlk kolay para kazanma yöntemi olarak ATM yakınlarına pusu atınız.Para yatırmaya gelen kişilerin üstünde yüklü miktarlarda para bulabilirsiniz.Sokakta gezenleri dövdüğünüzde genellikle 10 dolar civarında bulurken ATM başında binlerce dolar bulabilirsiniz.Diğer bir para kazanma yöntemi olarak dükkan soyabilirsiniz.Büyük marketleri ve dükkanları haritada bulun ve gidin.Silahınızı kasiyere doğrultun.Parayı aldıktan sonra arabanıza binip polislerden kaçabilirsiniz.

İpucu: Bazı dükkanların iki kasası bulunuyor. Birinden parayı aldıktan sonra namluyu öbür kasaya doğrultulsanız kasiyer oradaki paraları da boşaltacaktır.

Sokaklarda gezerken mini haritada bir anda bir nokta çıkabilir.Bu zırhlı para taşıyan bir araçtır.Sürücüyü öldürdükten sonra arka kapıyı patlatarak içindeki parayı alabilirsiniz.Genellikle 5000 dolar civarında para çıkmaktadır.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu