Kimdir

Öykü Serter Kimdir

Öykü Serter kaç yaşında? Boyu ve kilosu kaç?

öykü serter kimdir

20 seneden bu yana medya ile ilgili işler içinde yer alan Öykü Serter magazinsel kişiliğinin yanı sıra; aynı zamanda başarıları ile televizyon dünyasına damga vurmuş bir insandır.

Öykü Serter 25 Şubat 1975 Ankara doğumludur. Ankara TED mezunu olan Öykü Serter’in üniversite eğitimi Hacettepe Üniversitesi Amerikan Kültür ve Edebiyatı dalında devam etmiştir. Güzel sunucu aynı zamanda yüksek lisans mezunudur. Yüksek lisansını ise; Galatasaray Üniversitesinde Radyo TV bölümünde tamamlamıştır. Öykü Serter’in bilinmeyen bir yönü ise; milli atlet olmasıdır. Yüzücülük dalında ise; 800 madalya kazanmıştır. Oldukça deneyimli ve kültürlü olan Öykü Serter bir çok programda sunuculuk yapmış ve kariyerini bu yönde devam ettirmektedir.

ÖYKÜ SERTER’İN BOYU VE KİLOSU KAÇ?

Öykü Serter 1.67 boyunda 47 kilodur. Magazinsel bir yönü olmamasına rağmen özgün duruşu ile bir çok hayran edinmiştir. En fazla isim yaptığı programlardan biride; İşte Benim Tarzım programıdır. Estetik yaptıran ünlüler arasında kendisi de bulunmaktadır. Yılın sunucusu ödülü almaya hak kazanan Öykü Serter deneyimli olduğunu aldığı ödülle de kanıtlamıştır.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu