Donanım Haberleri

LG G4 kamerası kaç megapiksel

LG G4 arka ve ön kamerası kaç megapiksel

lg g4 kamerası

LG’nin yeni amiral gemisi modle LG G4 akıllı telefon tanıtıldıktan sonra bir çok kişi bu telefonu aldı.özellikle tasarımı ve kamerası ile çok beğenilen telefonu yeni alacaklar kamerasının kaç megapiksel olduğunu merak etmektedir.

LG G4’ün üstün bir kamerası bulunmaktadır.16 megapiksellik bir f1.8 lensi bulunmaktadır.Bu sayede çok çok net görüntüler alabilirsiniz. Düşük ışık ve portreler için ideal olan bu ultra-parlak lens, muhteşem bokeh,netlik ve ayrıntı ile parlayan harika-profesyonel görünümlü fotoğraflar yaratır.LG G4’ün teknolojinin son harikası, kızılötesine duyarlı renk spektrum sensörü, bir fotoğrafın çekilmesinden bir kare önce tüm görünür ışığı analiz eder ve ölçer ve bu sayede bir fotoğrafın renklerinin düşük ışık koşullarında dahi doğal ve canlı görünmesini sağlar.

LG G4 ön kamerası kaç megapiksel diye soruyorsanız bu sorunun cevabı Mükemmel selfie’yi yakalamak için ideal olan bu sınıfının en yüksek kalitesine sahip 8 MP ön kamera, LG’nin eğlenceli ve kullanımı kolay Hareketle Çekim ve Tanıma özelliklerini barındırıyor.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu