Bilim ve Teknoloji

Xiaomi Mi 5 özellikleri nasıl olacak?

Xiaomi Mi 5 özellikleri üst seviyede olacak?

xiaomi mi 5 özellikleri

Xiaomi Mi 5 modeli, daha piyasaya çıkmadan büyük bir yankı uyandırdı. Model tasarım ve özellik olarak ses getirecek. Donanım ve işletim sistemi olarak ortaya büyük bir fark koyacak olan Xiaomi modeli, hayranları tarafından da merakla bekleniyor. Modelle ilgili bazı bilgiler de sızmaya devam ederken, aynı zamanda tasarımı ve ekran kalitesi nasıl olacak ? gerçekten büyük bir merakla bekleniyor.

Xiaomi Mi 5 Modelinin Sızan Teknik Özellikleri

Model 5.2 İnç Ekranla geliyor. bu model için yetecek kapasite de olan bir ekran özelliği. Çözünürlük kalitesi olarak da gayet şık ve başarılı.

Dört Çekirdek İşlemci ve SNAPDRAGON 808 donanımıyla geliyor. Hız ve teknik olarak gerçekten yeterli kapasite de olacak olan bir model. Bu özellikleri sayesinde markanın da prestiji artacak. 4GB RAM ve 3000 mAh pil kapasitesi de model için yeterli olacak. RAM özelliği sayesinde de telefon bir hayli performans olarak yüksek bir verimlilik sağlarken, aynı zamanda telefonda hız olarak da bu özellikler sayesinde  daha güzel bir verim alınacak.

Kamerasıyla ilgili açıklama henüz gelmedi. Modelin kamerasında nasıl bir değişim yada kapasite olarak nasıl bir artış olacak henüz net bir şekilde ifade edilmedi. Siyah kapak olarak sunulacağı da gelen haberler arasında yer alıyor.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu