Bilim ve Teknoloji

Windows 10 Redstone Güncellemesi 2016’da Geliyor

Windows Yeni Güncellemesi 2016’da 

windows redstone

Threlsold 2 Güncellemesi, Windows tarafından bu yıl yapılmıştı. Oldukça ilgi çeken Threlsold güncellemesi, kullanıcılar tarafından da oldukça sevilmişti. Windows 10 kullananlar, yeni güncellemeyle beraber , daha çok destek ve daha akıllı kullanma şansını sizlere verecek.

Redstone güncellemesi, özellik olarak en iyi üst düzey performansta olacak. Ayrıca, Windows üzerinde hızı ve aktif olarak daha yükse performans almayı da kolaylaştıracak. Redstone, PC üzerinde ve Mobil cihazlarda kullanılacak en uygun güncelleme olurken, aynı zamanda Windows kullanıcılarına daha ayrı bir özellik sunacak. Telefon üzerinde başladığınız işleri, sonrasında Tablette de tamamlamaya devam edeceksiniz. bu özellik sayesinde, zaten telefonda Wndows kullanmak kadar keyifli bir durum kalmayacak.

Windows 10 bu yeni güncellemesiyle beraber, Akıllı telefon piyasasında da oldukça büyük bir fark getirmek istiyor. bu nedenle de, telefon üzerinden güncelleme yaparak, daha aktif ve daha seri bir telefon kullanmış olacaksınız. Yeni güncelleme için 2016 yılını beklemek gerekiyor. Marka bu konuda ciddi adımlarla çalışırken, daha güzel sonuç almak için testlerden bu sürümü geçiriyor. 2016 sezonunda daha güçlü bir Windows 10 kullanmış olacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu