Bilim ve Teknoloji

HTC U11 SIM kart ve microSD hafıza kartı takma

HTC U11’e hafıza kartı ve sım kart nasıl takabilirim konusunda bilgi arıyorsanız sizlere ufak bir yazı hazırlamak istedik.

HTC u11 modeli eşsiz özellikleri ile kullanıcılarına farklılıklar yaşatacak gibi gözükmektedir.İlk defa akıllı telefon kullanacaksanız ve HTC U11 tercih ettiyseniz SIM kartınızı nasıl takabileceğiniz konusunda sizleri bilgilendirmek istiyoruz.Bildiğiniz üzere artık akıllı telefonlar nano SIM kart ile çalışmaktadır.Eğer SIM kartınız 4.5G ile uyumlu değilse kullanıdığınız GSM şirketine giderek ücretsiz olarak nano SIM kartınızı alabilirsiniz.

HTC U11’i kutudan çıkardığınızda metal bir parça göreceksiniz.Bu parça telefonda bulunan SIM kart yuvasını çıkartmaya yaramaktadır.Telefonun üstünde bulunan küçük deliğe bastırdığınızda yuva dışarı çıkacaktır.Fotoğrafta görülen şekilde birinci tepsiye nano SIM kartınızı takabilirsiniz.Eğer isterseniz ikinci SIM kart kullanmak istiyorsanız yine fotoğraftaki gibi koyup telefonun yuvasına yerleştirmeniz yeterli olacaktır.

Eğer ikinci SIM kart kullanmak istemiyorsanız ve ikinci tepsiye microSD hafıza kartı koyabilirsiniz.Eğer sormak istediğinzi bir soru olursa lütfen bize yorum yazarak ulaşabilirsiniz.

Not: Takılı olan SIM kartınızı direk olarak çıkartmayınız.Eğer hafıza kartı varsa direk çıkartırsanız hafıza kartına hasar verebilirsiniz.Çıkarmadan önce Ayarlar sekmesinden hafıza kartını devre dışı bırakarak çıkartma işlemini gerçekleştiriniz.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu