Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

GM 5 Plus hakkında sorularınızı yanıtlıyoruz

GM 5 Plus sorunları,avantajları,dezavantajları v.s. aklınıza gelebilecek her türlü soruyu bizlere sorabilirsiniz.

gm-5-plus soruları cevapları

1000 TL altı üst segment bir telefon alacaksanız akla ilk gelen model GM 5 Plus olmaktadır.Uygun fiyatı ve yüksek performanslı olarak General Mobile’ın son amiral gemisini almak isteyenlere yardımcı olmaya çalışacağız.GM 5 Plus almadan önce sormak istedikleriniz varsa teknoscrool.com olarak sizlere elimizden geldiği kadar yardımcı olacağız.

İlk olarak akla gelen soruları yanıtlayalım.

İnternette genellikle telefonun ısınma problemlerinden bahsedilmiştir.Her telefon gibi GM 5 Plus’ta ısınmaktadır.Oyun oynadığımız süre arttıkça ısınma normal olarak artıyor.Fakat öyle yumurta koysan pişer tarzında ısınma bulunmuyor.Marka belirtmek istemiyoruz ama GM 5 Plus’a geçiş yapan kişilerin eski telefonları ısınması ile aynı olduğunu belirtmek isteriz.Uzun lafın kısası ısınmayı dert etmeyiniz.

– Şarj konusuna geldiğimizde ise çok rahat bir şekilde 1 günü deviriyrsunuz.Hem de çok aktif bir kullanımda 1 gün rahat gidiyor.Hafiften uslu kullanırsanız 2 gün çok çok rahat gider.

– Performans konusunda değinmeye gerek yok diyebiliriz.Çünkü telefonda yavaşlama konusu diye birşey yok.

– GM 5 Plus’a geçtiğiniz eski telefonun arayüzü iyiyse GM 5 Plus’ta eksiklikleri çok çabuk göreceksiniz.Arayüz olarak basit kaldığını söyleyebiliriz.Fakat bunlarda çok önemli bir sorun oluşturmamaktadır.

Daha birçok konudan bahsetmek isteriz fakat uzun bir yazı olduğu için sizleri sıkmak istemedik.Eğer kafanıza takılaran bir soru varsa bize yorum yazarak ulaşabilirsiniz.

Yazar Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

“GM 5 Plus hakkında sorularınızı yanıtlıyoruz” için 2 yanıt

Güncellemeler ile beraber telefon daha da iyiye mi gidiyor yoksa hep aynı mı? Ayrıca büyük guncellemelerde cihaza faydası olan özellikler geldi mi?

4 saatten fazla ekran suresi vermiyor. Yani 1 gunu cikaramadigimiz oluyor sebebi nedir? Optimizasyon mu panel mi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir