Bilim ve Teknoloji

Galaxy S4 mesaj boyutunu büyütmek ve küçültmek için yapmanız gerekenler

Samsung Galaxy S4 mesajlarda yazıları büyütmek yada küçültmek istiyorsanız bu yazımız tam size göre diyebiliriz.Yapacağınız birkaç adım ile rahat bir mesaj okuyabilirsiniz.

mesaj okurken boyutu büyütme

Bir takipçimiz Galaxy S4 telefonunda mesajları büyük puntoda nasıl okuyabileceği konusunda destek istemiştir.Galaxy S4 modelinde mesaj klasöründe mesaj içeriğindeki yazıları büyük punto haline getirmek için herhangi bir kişinin gönderdiği mesaj içeriğini açın ve telefonun ses açma tuşuna basınız.

Bir kaç kez ard arda bastığınızda yazıların gittikçe büyüdüğünü göreceksiniz.Eğer tekrar küçültmek istiyorsanız ses kısma tuşuna basarak istediğiniz boyuta getirebilirsiniz.

Eğer yapamazsanız bir yorum yazarak ulaşın ve size gerekli desteği gösterelim.Çok basit bir işlem olduğu için herhangi bir sorun yaşamıyacaksınız.Bu söyleyediğimiz özellikle Android Lollipop sürümünde denenmiştir.Kit Kat sürümünde olan modellerde geçerli olup olmadığınız malesef bilmiyoruz.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Ses kısma tuşum bozuldu sesi arttırabiliyorum ama azaltamiyorun bu yüzden mesaj boyutu çok büyük oluyor kücültemiyorum ne yapmaliyimm telefonum samsung Galaxy grand neo

  2. Menekşe hanım yanlış hatırlamıyorsam mesaj ayarlarında mesaj boyutu ile ilgili bir bölüm olması lazım. Yoksa ise malesef tuşu yaptırmalısınız. 30-40 TL arasında yapıyorlar diye biliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu