Facebook Görüldü Uyarısı Nasıl Kapatılır

En çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından olan mesajlaşma özelliği ile de oldukça yaygın. Fakat mesajlaşma özelliği içinde yer alan Görüldü ibaresi kimi zaman arkadaşların arasını açabiliyor. Okunan mesajlara cevap yazmayan kişiler bundan böyle Görüldü yazısını kapatarak istediklerinde mesajlarını okuyup cevap verme mecburiyetinden kurtulabilecekler.

Facebook Görüldü ibaresini kapatmak için öncelikle Google Chrome tarayıcınıza bir eklenti yüklemeniz gerekecek. Bu başarılı eklenti sayesinde Görüldü yazısından tamamen kurtulabileceksiniz.

İlk olarak eklentiler içinden eklentisi bulunur ve indirilir. Eklenti indiğindi direk olarak tarayıcıya eklenecektir. Herhangi başka işlem yapmanıza gerek yok. Eklenti yüklsendikten ve tarayıcıya eklendikten sonra Facebook mesajlarının içine girin. Bir arkadaşınızla yazışarak bu uygulamayı deneyin. Görüldü yazısının ortadan kalktığına şahit olacaksınız. oldukça güvenli bir uygulamadır. Hesabınızda değişiklik yapmaz ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir