ACR otomatik görüşme kaydetme uygulaması sorunlu çalışıyor

Uzun bir aradan sonra sizlerden gelen destek maillerine tekrardan cevap vermeye devam ediyoruz.Bir ziyaretçimiz telefon görüşmelerini otomatik olarak kaydeden ACR uygulamasını kurduğunu, uygulamayı aktif ettikten sonra otomatik kayıt özelliğinin bir süre sonra devre dışı kaldığını yazmıştır.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefonların en güzel taraflarından bir tanesi ise istediğiniz uygulamayı bulabiliyorsunuz.Piyasada otomatik telefon görüşmelerini çift taraflı olarak kaydeden sağlam bir uygulama pek bulunmamaktadır.ACR uygulamasını denedik ve aralarında ne başarılı olan uygulama olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.Teknoscrool.com olarak ACR uygulamasını iki farklı telefonda denedik ve görüşlerimizi size yazmak istedik.Bu sayede soruyu soran takipçimizinde sorusu yanıtlanmış olacaktır.

İlk olarak ACR uygulamasını Samsung Galaxy Note 4 modelinde ücretsiz sürümünü denedik.Uygulamayı aktif ettiğimizde herhangi bir şekilde sorunsuz olarak görüşmeleri kaydettiğini gördük.Uygulama kendi kendine kapanma göstermedi ve diğer uygulama seçenekleride sorunsuz olarak çalıştı.

Fakat Huawei Honor 7 modelinde denediğimizde aynı çalışma kararlığını göremedik.Galaxy Note 4’e göre kıyasladığımızda diğer özellikleri malesef sağlıklı çalışmadı.Örnek vermek gerekirse uygulamayı aktif ettiğimizde ilk 10 dakika sıkıntı olmadan çalışmaktadır.Belli bir zaman sonrasında ise uygulama otomatik olarak kapanıyor ve bu sebepten dolayıda görüşmeleri kaydedemedik.Uygulama otomatik kapandıktan sonra birisi arayınca telefonu cevaplamdan önce telefondan uygulamayı aktif ettikten sonra görüşme yaptığımızda herhangi bir sorun ile karşılaşmadık.Bizim düşüncemiz ACR uygulaması telefon modellerine göre performansının değiştiğiniz görmekteyiz.

Siz değerli okuyucularımızda istediğimiz bu uygulamayı hangi model telefonda kullanıyorsanız görüşlerinizi bize iletebilirseniz çok memnun oluruz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Bilim ve Teknoloji Haberleri

8 Yorum

 1. rusen

  12 Temmuz 2017 at 08:30

  Huawei p8 aktiflik belli bir sure sonra sonbuluyor, daha once bu sorun yoktu

 2. Teknoloji

  13 Temmuz 2017 at 23:28

  Honor 7’de malesef bu sorun var.Discovery’nin modellerinde hiç sıkıntı yok

 3. yesim

  19 Mart 2018 at 17:27

  mrb benim samsung s9 um var ve acr i yukledi benim senim kayit altinda ama karsi tarafin gorusmelerini yani sesini kayit etmemis telefonum. Tek tarafli cekiyo silip yukledim ama olmadi ayni hatayi veriyo ne yapmam gerek nasil iki tarafinda gorusmesini kayit edebilir

 4. Teknoloji

  19 Mart 2018 at 19:28

  Merhabalar Yeşim Hanım,

  Malesef bu uygulama telefon modellerine göre çalışması değişiyor. Birçok telefon modelinde sizin sorun yaşanmaktadır.

 5. Hatice

  29 Mart 2018 at 08:32

  Merhaba, Sony Xperia Z2 de kullanıyorum uygulamayı. Çok memnunum aslımda. Son günlerde acr durdu bildirimi alıyorum. Telefonumun belleğinin dolu olması ile alakalı olacağını düşünüyorum.

 6. Hatice

  29 Mart 2018 at 08:34

  Farkında olmadan devre dışı butonuna tıklamıs olmalıyım. Şimdi düzelttim.
  Pek çok uygulama denedim ve bu uygulamadan son derece memnunum.
  Xperia Z2 de kullanıyorum.

 7. Serkan

  16 Nisan 2018 at 13:39

  Casper m3 marka telefon kullanıyorum acr dağıl bir çok kayıt programı denedim giç biri çalışmadı sorun ne olabilir

 8. Teknoloji

  16 Nisan 2018 at 19:46

  Serkan bey sorun büyük ihtimal uygulamada. Birçok modelde çalışmıyor.

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir