Apple iOS Haberleri

Kredi Kartı Olmadan iPhone App Store hesabı nasıl açılır

App Store hesabını kredi kartı olmadan nasıl açabilirim diye araştırma yapıyorsanız bu yazımız tam size göre diyebiliriz.

app store kredi kartsız açma nasıl

Bildiğiniz üzere Apple akıllı telefonlarında ve tabletlerinde kendi işletim sistemini kullanmaktadır.Apple modellerinde uygulama ve oyun indirmek için mecburen App Store kullanmak zorundasınız.Türkiye App Store hesabı açmak için mecburen kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir.Ülkemizde bu tarz yerlere kredi kartı vermek adetimiz değildir.Ama şimdi çocuğunuza iPhone vereceksiniz ve App Store kullanması gerekiyor.Mecburen başka yöntemleri denemek zorundasınız.

Kredi Kartı Olmadan Apple App Store Hesabı Nasıl Açılır?

İlk yapmanız gereken işlem App Store’dan ücretsiz olarak bir uygulama bulun ve indirmeyi deneyin.Size oturum aç veya hesap oluştur seçenekleri sunacaktır.Siz “yeni hesap oluştur” (CREATE NEW APPLE ID) sekmesine tıklayınız.

App Store hesabı açarken kredi kartı istemeyen birkaç ülke bulunmaktadır.Biz bunların arasında Amerika Birleşik Devletlerini seçeceğiz.Hesap bilgilerini girdikten sonra ödeme bilgileri ekranı gelecektir.Burada ” None ” seçeneğini işaretleyiniz.Son olarak adres bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir.Amerika’da adresi doğru girmeniz gerekmektedir.Düzgün bir amerika adresi nasıl bulabilirim diyorsanız bir internet sitesi bu iş için imdadımıza yetişiyor. ” http://www.fakenamegenerator.com/gen-random-us-us.php” bu adrese girerek Amerika uyumlu bir yer seçip giriyoruz.E-Posta hesabınıza onay linki gelecek ve onayladıktan sonra hesabınızı kullanabilirsiniz.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu