Apple iOS Haberleri

iPad Pro Çıkış Tarihi

iPad-pro-Türkiye-satış-fiyatı

iPad Pro, daha piyasaya çıkmadan o kadar ilgi gördü ki,  markanın hayranları bir an önce satın almak için bekliyor.  Apple, bu konuda harika bir atılım yaptı. tasarımdan, ince detay ve daha hızlı İşletim sistemine kadar birçok yeni format iPad Pro üzerinde yer alacak. Apple iPad üzerinde çalışmalarını tamamlayarak, İnternet üzerinden satışa sundu.

12. İnç Ekran o kadar çok gelişmiş ve canlı görüntülerin yer aldığı o kadar ayrı bir performans var ki, kullanıcılar şimdiden hayran kalacak.  Ekran üzerinde HD FULL görüntü ve görsellik açısından o kadar canlı kareler var ki,  bu sayede Marka severler şimdiden heyecan yapmakta.

64 Bit ve A9X Çipi sayesinde, normal PC Ekranı ve RAM’ı kadar büyük bir performans verecek. Grafikler de iyileştirildi.  görüntü kalitesi olarak, Videolardan, tablo çizimlerine, kameradan Fotoğraf çizimlerine kadar birçok konuda görsel bir incelik sunuyor.

iPad Pro Türkiye üzerinden satışa yaklaşık 1 Ay kadar sonra geçecek. Ama satış fiyatına bakacak olursak; ” 4.099 TL” gibi bir rakamla piyasadaki yerini alacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu