iOS için En İyi Hava Durumu Uygulamaları Nelerdir?

Akıllı cihazlar ile artık sadece arama yapmak ya da mesajlaşmak değil, günlük hayatı kolaylaştıracak olan ne varsa onların uygulamalarını indirerek yardım almak mümkündür.

hava durumları

Örneğin akıllı cihazlar üzerinden rahatlıkla müzik dinlenebilir, fotoğraf çekilebilir ya da bir kitap okunabiliyor. Hatta günlük olarak hava tahminlerine de bakılabiliyor. Peki cihazlarında en iyi hava durumu uygulamaları için ne yapmak gerekiyor?

Bu yazımızda iPhone cep telefonları için App Store’de binlerce bulunan hava durumu uygulamalarına bakarak, aralarından en iyisi olanları paylaşacağız. İşte en iyi hava durumu uygulamalarından bazıları;

The Weather Channel: Bu hava durumu uygulamasının sınırı 10 gün. Yani 10 gün ileriye yönelik bir hava tahmin raporu sunuyor. Üstelik hava tahminlerindeki bildirimleri ile de kullanıcıya haber veriyor.

Uygulaması: Hava durumu uygulamaları arasından en popüleri olan bu uygulama, anlık olarak hava tahminin gösteriyor. Bu uygulamada da sınır 15 gün. Ücretsiz olarak sunulan bu uygulama aynı zamanda Apple Watch ile de desteklenebiliyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir