Error 53 hatası nasıl çözülür?

iPhone hatası nasıl çözülür?

iphone error 53 hatası

Son zamanlarda iPhone cihazlarında üçüncü parti bir takım programları çalıştırdıktan sonra çalışmayı durdurmasından dolayı şikayetçileri.Bir ziyaretiçimiz ” error 53 ” hatasının nasıl düzeltileceği konusunda destek istemiştir.

İnternette çıkan bilgilere göre Error 53 hatasından sonra telefonun düzelmediğini ve mecburen telefon değiştirmek zorunda kalındığı yazmaktadır.Error 53 sorunu ile tüm fotoğraflar ve bilgiler kaybolduğu belirilmektedir.Error 53 hatası çözümü ise malesef bulunmamaktadır.Bu hata çıktıktan sonra Apple servisine gittiğinizde cihazınız garanti kapsamında dışında kaldığı ve tamir edilemiyeceği belirtilmektedir.

Son çıkan haberlere göre Telefonuzun arızasını Apple haricindeki servislere yaptırdığınızda bu hata ile karşılaşıldığı belirtilmektedir.İOS 9 üzeri bir sürüm kullanıyorsanız kesinliklte telefonuzu Apple servis harici başka bir yer yaptırmayınız.

Not: Error 53 çözümünü bulan yada bu sorun ile nasıl karşılaştığını yazabilecek ziyaretçilerimizin yorumlarını bekliyoruz.

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir