Android Haberleri

Turkcell T70 desen kilidi nasıl açılır

Turkcell T70 desen kilidi nasıl kırarım diye arama yapıyorsanız bu yazımız size göre diyebiliriz.

turkcell t70 desen kilidi açma

Bir ziyaretçimiz bizden Turkcell T70 ekran desen kilidini unuttuğunu ve nasıl açabileceği konusunda yardım istemiştir.Akıllı telefonlarda güvenlik olarak en çok kullanılan desen kilididir.Hızlı açma işlemi ile size vakit kazandırdığından dolayı hemen hemen her telefonda aktif olarak kullanılmaktadır.

T70 desen kilidi nasıl kırılır?

Desen kilidi koymadan önce siz yedek bir şifre koydunuz.Telefonuzun desen kilidini hatırlamadığınız zaman ekranda bulunan yedek PIN şifresi sekmesine tıklayarak eğer PIN‘i hatırlıyorsanız telefonu açabilirsiniz.Eğer bu PIN şifresinide hatırlamıyorsanız mecburen telefonda kullandığınız GMAİL oturumunuz ile açmanız gerekmektedir.Eğer bunuda hatırlamıyorsanız malesef telefona reset atmaktan başka çareniz bulunmamaktadır.

TURKCELL T70 Hard Reset nasıl atılır?

Hard reset atarken telefonuzdaki tüm verilerin silineceğini unutmayınız.Buna göre düşünerek işlemlerinizi yapınız.Telefon kapalıyken Ses açma ve Güç tuşlarına basılı tutunuz. Ekrana gelen recovery seçeneklerinden wipe data / factory reset üstüne ses kısma tuşuyla gelip Güç tuşuna basıp çekin. Yes ve reboot system now seçeneklerinde de aynı işlemi yapınız.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu